دیدار رئیس تشکیلات قضایی استان با استاندارآذربایجان شرقی
دیدار رئیس تشکیلات قضایی استان با استاندارآذربایجان شرقی
آرمان تبریز-رئیس تشکیلات قضایی استان به مناسبت هفته دولت با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.

آرمان تبریز-رئیس تشکیلات قضایی استان به مناسبت هفته دولت با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،موسی خلیل اللهی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در راس اعضای شورای قضایی استان به مناسبت هفته دولت با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کردند.
طی این دیدار موسی خلیل اللهی ضمن تبریک فرا رسیدن دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: بر اساس گزارش های مراجع رسمی آذربایجان شرقی به عنوان استانی امن معرفی شده که این موضوع در درجه اول به دلیل لطف الهی و همراهی مردم ولایتمدار و تدبیر همه افرادی بوده که در تامین امنیت دخالت دارند.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه دستگاه قضایی استان نیز در راستای اجرای عدالت و حمایت از سرمایه گذاری مشروع و حمایت از واحدهایی که به دلیل تحریم های ظالمانه دچار مشکل شده اند در کنار مدیریت ارشد استان بوده تا با همدلی از این دوران عبور کنیم.
در ادامه استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه یکی از پایه ها و اساس موفقیت امنیت است، گفت: در بحث امنیت نیز افکار عمومی مسایل نظامی و دفاعی را تصور میکنند در حالیکه در توسعه جوامع امنیت قضایی که به دنبال آن ایجاد احساس امنیت در افراد جامعه می شود بسیار اهمیت دارد.
وی خاطرنشان کرد: اگر امروز یکی از امن ترین استان های کشور هستیم مرهون همکاری و همراهی و همدلی و تعاملی بوده که در استان وجود دارد.
پورمحمدی ادامه داد: در بحث امنیت قضایی با توجه به شرایط و مشکلات اقتصادی موجود صادرات افزایش یافته و واحدهای تولیدی به چرخه تولید بازگشته اند، که در این زمینه مجموعه دستگاه قضایی استان نقش بسیار مهمی داشته و امروز فضا برای سرمایه گذاری در استان آماده است.
در ادامه این دیدار لوح تبریکی به مناسبت هفته دولت از طرف رئیس تشکیلات قضایی استان به استاندار آذربایجان شرقی تقدیم گردید.