پنجاه و هفتمین آزمون سراسری در دانشگاه تبریز برگزار شد/ رقابت بیش از ۶۸ هزار داوطلب در آذربایجان شرقی
پنجاه و هفتمین آزمون سراسری در دانشگاه تبریز برگزار شد/ رقابت بیش از ۶۸ هزار داوطلب در آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-پنجاه و هفتمین آزمون سراسری با رقابت 68 هزار و 914 داوطلب در آذربایجان شرقی در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریورماه همزمان در سراسر کشورمان در استان آذربایجان شرقی نیز با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در چهار روز متوالی برگزار شد.

آرمان تبریز-پنجاه و هفتمین آزمون سراسری با رقابت ۶۸ هزار و ۹۱۴ داوطلب در آذربایجان شرقی در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریورماه همزمان در سراسر کشورمان در استان آذربایجان شرقی نیز با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در چهار روز متوالی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، از این تعداد شرکت کننده در استان آذربایجان شرقی ، آزمون۸ هزارو۹۸۴ داوطلب در ۵ گروه آموزشی در حوزه امتحانی دانشگاه تبریز برگزار شد.

یاد آور می شود؛ آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در ۵ گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی، زبان های خارجی و علوم انسانی در ۲۹ حوزه امتحانی در ۱۹ شهرستان استان آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

همین گزارش حاکی است؛ پنجاه و هفتمین آزمون سراسری با رقابت بیش از یک میلیون داوطلب در ۳۳۰۰ حوزه امتحانی برگزار شد و بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، کلید اولیه سوالات آزمون سراسری (داخل کشور) از ساعت ۲۱ روز دوشنبه سوم شهریور بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد و نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹، هفته اول آبان ماه منتشر خواهد شد.