سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه ای کشور نقش مهمی در مناسبات اقتصادی و اجتماعی کشور دارد
سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه ای کشور نقش مهمی در مناسبات اقتصادی و اجتماعی کشور دارد
آرمان تبریز-جلسه فرماندهان بسیج حوزه دو بسیج کارمندی شهید مدنی (ره) به میزبانی اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی برگزار شد.

آرمان تبریز-جلسه فرماندهان بسیج حوزه دو بسیج کارمندی شهید مدنی (ره) به میزبانی اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان در این جلسه که به منظور تبیین و ابلاغ برنامه های سازمان بسیج به مناسبت هفته دولت و ایام محرم برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد تأمین اجتماعی استان، اذعان داشت سازمان تأمین اجتماعی با دارا بودن ۲۸ شعبه، ۱۳ کارگزاری رسمی و هفت شعبه اقماری، با فعالیت بالغ بر ۸۴۰ نفر در سطح استان به ذینفعان ارائه خدمت می نماید.
مدیرکل تأمین اجتماعی استان با اشاره به تمهیدات سازمان تأمین اجتمای در جهت مقابله با آسیب های بیماری کرونا، امهال حق بیمه سهم کارفرما، حذف اعتبار دفاتر درمانی، تسهیل امور مرتبط با استراحت پزشکی و توسعه خدمات غیرحضوری را از مهمترین این اقدمات دانسته و تصریج کرد، سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه ای کشور نقش مهمی در مناسبات اقتصادی و اجتماعی کشور دارد.
جعفر سمساری، با بیان اینکه ماهانه بالغ بر ۴۷۰ میلیارد تومان از بایت تعداد حقوق و مستمری در استان به ذینفعان پرداخت می شود، خاطر نشان کرد ایفای حجم گسترده ای از خدمات متنوع به جامعه هدف، نیازمند تفکری جهادی است که خوشبختانه ین مهم با الهام ازمکتب بسیج در سازمان تأمین اجتماعی نهادینه شده است.
محمدعلی ریحانی خواه، مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا نیز در این جلسه با تاکید براینکه سعی می کنیم در کنار عمل به فعالیتهای ابلاغی، کارهای جهادی را که پایه و اساس بسیج می باشد را به نحو احسن انجام دهیم افزود: کارآمد سازی یا کمک به کارآمدی نظام اداری از اصلی ترین برنامه‌های سازمان بسیج کارمندی است.
مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا، با تأکید بر تکریم مراجعین، برگزاری میزهای خدمت تحت عنوان میز خدمت جهادی را عاملی در جهت تسکین آلام و مشکلات مردم مستضعف و اهتمام در جهت رفع آنها توسط مسئولین دانست و افزود، در سال گذشته ۲۰۰ مورد میز خدمت ابلاغ شده بود که توانستیم با کمک گروه های جهادی، متشکل از مدیران ارشد هر شهر، بیش از ۲۰۰۰ مورد میزخدمت در سطح استان برگزار کنیم.

مسئول بسیج کارمندی سپاه عاشورا با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم و هفته دولت، حضور فعال در فضای مجازی و مقابله با توطئه دشمنان اسلام و انقلاب، اجرای برنامه های بدیع و جذاب، با رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد توجه قرار داده و اذعان داشت، برنامه های سازمان بسیج در قالب آیین ناهه های اجرایی به پایگاههای مقاومت بسیج ابلاغ می گردد.