تجلیل از مقام آزادگان شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
تجلیل از مقام آزادگان شرکت گاز استان آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-همزمان با روز 26 مرداد، سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان پرافتخار دوران 8 سال دفاع مقدّس به میهن اسلامی، از مقام آزادگان شاغل در شرکت گاز استان تجلیل بعمل آمد.

آرمان تبریز-همزمان با روز ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان پرافتخار دوران ۸ سال دفاع مقدّس به میهن اسلامی، از مقام آزادگان شاغل در شرکت گاز استان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک این روز به آزادگان عزیز گفت: این روز بهانه ای است برای تقدیر از آزادگان سرافرازی که پس از جانفشانی در میدان های نبرد حق علیه باطل، با از خودگذشتگی و صبر و تحمّل درد و رنج فراوان و سال های دور از خانه، عزتمندانه و شرافتمندانه به میهن اسلامی خود بازگشته اند.

سیّدرضا رهنمای توحیدی در این جمع صمیمی، با آرزوی صحّت و سلامت و موفقیت های روزافزون برای آزادگان شاغل در شرکت گاز، افزود: مردم و مسؤولین از هر لحاظ مدیون تلاش های تمامی دلیرمردان جبهه های حق علیه باطل می باشند.

خاطرنشان می گردد در این مراسم، جای خالی آزاده سرافراز شرکت گاز استان، شادروان حاج محمّدعلی بردباری که اواخر سال گذشته براثر ابتلا به بیماری کرونا، به دیدار حضرت حق نایل گشت، مشهود بود و با ذکر فاتحه یاد و خاطره آن عزیز سفرکرده، گرامی داشته شد.