تصاویرتنبیه عجیب پسر نوجوان بخاطر رانندگی با سرعت بالا
تصاویرتنبیه عجیب پسر نوجوان بخاطر رانندگی با سرعت بالا

این نوجوان زمانی ماشین را پنهانی برداشته که والدین‌اش خارج از شهر بوده‌اند.   به تازگی یک پسر نوجوان ۱۴ ساله امریکایی در فینیکس مجبور شده تا با وسایل اتاق مقابل در خانه‌اش بنشیند. این مجازاتی است که پدر و مادر او برایش در نظر گرفته‌اند. به گزارش خبرنگار ما ؛ علت این مجازات برداشتن […]

این نوجوان زمانی ماشین را پنهانی برداشته که والدین‌اش خارج از شهر بوده‌اند.

 

به تازگی یک پسر نوجوان ۱۴ ساله امریکایی در فینیکس مجبور شده تا با وسایل اتاق مقابل در خانه‌اش بنشیند. این مجازاتی است که پدر و مادر او برایش در نظر گرفته‌اند.

به گزارش خبرنگار ما ؛ علت این مجازات برداشتن خودروی رنج روور خانوادگی توسط این پسر نوجوان و رانندگی با سرعت بالا و بدون داشتن گواهینامه بوده است. این نوجوان زمانی ماشین را پنهانی برداشته که والدین‌اش خارج از شهر بوده‌اند.

تصاویر| تنبیه عجیب پسر نوجوان بخاطر رانندگی با سرعت بالا

نام این نوجوان “انجل مارتینز” است. پس از بازداشت او، پلیس با والدین‌اش تماس گرفت و اطلاع داد او را در حال رانندگی با سرعت بالا پیدا کرده است.

والدین نیز تصمیم گرفتند با بیرون گذاشتند وسایل پسرشان او را مجازات کنند. این پسر با ابراز پشیمانی گفته متاسف است که خودروی والدین‌اش را دزدید و با سرعت بالا رانندگی کرد.

شبکه خبری فاکس گزارش داده که رامون مارتینز پدر این نوجوان اتاق او را کاملا خالی کرده است. رامون گفته پسرشان زمانی خودرو را دزدیده که او و همسرش برای مراسم سالگرد ازدواج در لاس وگاس بوده‌اند و آنجا تماسی تلفنی از پلیس درباره پسرشان دریافت کردند.

 

  • منبع خبر : آفتاب‌نیوز