پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
آرمان تبریز-استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 26 مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، بازخوانی نقش حساس آزادگان در عبور از گذرگاه‌های سخت کشور را مورد تأکید قرار داد.

آرمان تبریز-استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، بازخوانی نقش حساس آزادگان در عبور از گذرگاه‌های سخت کشور را مورد تأکید قرار داد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

۲۶ مرداد و آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی ایران است که هیچ‌گاه از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد.

این روز، تجلی عینی رشادت‌ها و دلیرمردی‌های دلاورانی است که با تمام وجود از هستی خویش گذشتند و در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح، با عشق الهی و روحیه‌ای والا که نشأت‌گرفته از عمق ارزش‌های اسلامی و انقلابی بود، ایستادند و او را به زانو درآوردند.

بازخوانی نقش حساس این رادمردان صبور و نجیب، راهگشای عبور از گذرگاه‌های سخت است که همواره می‌تواند نقشه راه ملت ما در مسیر پرفرازونشیب آزادی و آزادگی باشد.

اینجانب ضمن تبریک و گرامی‌داشت این روز به‌یادماندنی به آحاد مردم شریف استان به ویژه آزادگان همیشه سرافراز و خانواده‌های بزرگوار آنان و ادای احترام به ساحت شهدای والامقام و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، از خداوند متعال سلامتی و بهروزی این عزیزان را از خداوند متعال خواهانم.