پیام تبریک رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به مناسبت روز خبرنگار
آرمان تبریز-رئيس سازمان جهادکشاورزي استان آذربايجان شرقي طي پيامي به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، اين روز را به تمامي خبرنگاران و اصحاب رسانه به ويژه فعالان رسانه اي در بخش کشاورزي تبريک گفت.

آرمان تبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه فعالان رسانه ای در بخش کشاورزی تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ متن کامل پیام مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی بشرح زیر است: هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه انسانهای آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم می زنند.

خبرنگاران و روزنامه نگاران از آن رو که “حق جو” و “حق پو” می باشند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند‌ شایسته تکریم و تحسین می باشند. در دورانی که مشکلات اقتصادی، بیماری منحوس کرونا و تحریم ها و فشارهای بین المللی ، روح و روان مردم ایران را آزار داده و هر روز نیز حادثه ای ناگوار در گوشه و کنار دنیا خلق می شود، این اندیشه ورزان و خردگرایان عرصه اطلاع رسانی هستند که با مجاهدتهای بی بدیل خود نقاب از چهره تمامیت خواهان، انحصارطلبان و مفسدین برمی دارند و در این ایام سخت و دشوار تا حدودی ادامه زندگی را برای مردم قابل تحمل می کنند.

خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها می باشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.

روز خبرنگار بر تمامی مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با پیکار و مبارزه و با سلاح قلم و ایمان خویش برای پایداری اعتقادات و ارزشهای دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در صحنه های نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارک و خجسته باد. درود بر خبرنگارانی که بیطرفانه و فارغ ازبحثهای جناحی از جان مایه گذاشته وبا انرژی وصف ناپذیر درعرصه خبر تأثیرگذارند وبا عملکرد مثبت خویش، برای کارخود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه وقیمت بالایی ایجادکرده اند.

اینجانب نیز بر خود فرض می دانم تا در هفدهمین روز از ماه مرداد ۱۳۹۹، ضمن ارج نهادن به تلاشهای این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه، بعنوان یکی از خادمین بخش کشاورزی، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر خبرنگاران، به ویژه خبرنگاران رسانه ها که در انعکاس اخبار، دستاوردها و مشکلات بخش کشاورزی، سعی فراوان داشته اند، ابراز داشته و دست همه “اصحاب قلم” را در زیر خیمۀ صفا و صداقت برای ادامه همکاریهای رسانه ای به گرمی می فشارم.
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی، شفاف سازی و رفع و کاهش بخشی از مشکلات بخش کشاورزی در سال جهش تولید موفق و مؤید باشید. در خاتمه مجدداً از خدمات با ارزش و زحمات خبرنگاران عزیز و بزرگوار تقدیر نموده، موفقیت و سلامتی همه سروران گرامی را از درگاه ایزد منّان مسئلت دارم.