از فعالان خبری حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اسکو تجلیل شد
از فعالان خبری حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اسکو تجلیل شد
آرمان تبریز-رئیس بنیاد اسکو به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، از فعالان خبری حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اسکو تجلیل کرد.
آرمان تبریز-رئیس بنیاد اسکو به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار، از فعالان خبری حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اسکو تجلیل کرد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ از اسکو، غلامحسین یدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسکو به‌منظور ارج نهادن از زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه و صادقانه همکاران رسانه‌ای، از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت شهرستان اسکو به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار تجلیل کرد.
غلامحسین یدی در این آئین ضمن تاکیدبر اهمیت نقش رسانه‌ها در انتقال مفاهیم مرتبط بافرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده و نهادینه کردن این فرهنگ در بین اقشار مختلف جامعه خصوصاً نسل جدید، بیان کرد: خبرنگاران نقش‌آفرین جامعه هستند و رسالت آنان در نشر آرمان های شهدا وبیان ارزش‌های دفاع مقدس  بسی سنگین‌تر است و باید برای ترویج این فرهنگ از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای استفاده کرد وخبرنگاران وفعالین فضای مجازی باید با اندیشه پروری توام با خلاقیت در این حوزه اقدام به الگوسازی و فرهنگ‌سازی در جهت ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت حرکت کنند.
رئیس بنیاد اسکو در ادامه اظهار داشت: بی‌شک هر فعالیت رسانه‌ای که در آن، شهدا و ایثارگران در مرکز توجه باشند، قابل‌ستایش است وافزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسکو همیشه مصمم به ارتباط با رسانه‌ها بوده و آماده حمایت ازپیشنهادات و انتقادات سازنده جهت تعامل مفید در راستای حفظ ارزشها وآرمان های شهدا و ایثارگران هست.
در پایان رئیس بنیاد اسکو با اهدای لوح از فعالان رسانه‌ای برتر در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  شهرستان اسکو تقدیر کرد.