“اطلاعیه قطع گاز در تبریز، خیابان بهادری؛ حدفاصل خیابان خاقانی تا خیابان شهید بهشتی(منصور)”
“اطلاعیه قطع گاز در تبریز، خیابان بهادری؛ حدفاصل خیابان خاقانی تا خیابان شهید بهشتی(منصور)”
آرمان تبریز- طی صدور اطّلاعیه ای اعلام کرد: با توجّه به ضرورت انجام تعمیرات و عملیات توسعه شبکه و تزریق گاز ایستگاه مسجد کبود، جریان گاز طبیعی "محدوده خیابان بهادری؛ حدفاصل خیابان خاقانی تا خیابان شهید بهشتی(منصور)، ضلع های شرقی و غربی به همراه کوچه های فرعی" از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر روز یکشنبه تاریخ ۹۹/۰۵/۱۹ قطع خواهد شد.

آرمان تبریز- طی صدور اطّلاعیه ای اعلام کرد: با توجّه به ضرورت انجام تعمیرات و عملیات توسعه شبکه و تزریق گاز ایستگاه مسجد کبود، جریان گاز طبیعی “محدوده خیابان بهادری؛ حدفاصل خیابان خاقانی تا خیابان شهید بهشتی(منصور)، ضلع های شرقی و غربی به همراه کوچه های فرعی” از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر روز یکشنبه تاریخ ۹۹/۰۵/۱۹ قطع خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛لذا از مشترکین ساکن در این مناطق درخواست می گردد به منظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی، شیر اصلی گاز املاک خود را در مدت زمان قطعی گاز، بسته نگهداشته و در صورت بروز هرگونه مشکل، سریعاً مراتب را از طریق شماره تماس۱۹۴ به واحد امداد گاز اطلاع دهند.

در این اطّلاعیه از همکاری و شکیبایی مشترکین محترم ساکن در منطقه در طول مدت انجام عملیات، باهدف امکان بهره مندی از جریان گاز پایدار مصرف کنندگان عزیز، صمیمانه قدردانی گردیده است.