شهید فرزاد نامی اولین شهید مدافع سلامت مرکز آموزشی ودرمانی امام رضا (ع) تبریز
شهید فرزاد نامی اولین شهید مدافع سلامت مرکز آموزشی ودرمانی امام رضا (ع) تبریز
آرمان تبریز- انالله و انا الیه راجعون؛ امروز دوازدهم مرداد ماهِ سالِ يكهزار و سيصد و نودو نه هجرى شمسى، یکی دیگراز سربازان سلامت استان آذربايجانشرقى آسمانی شد.

آرمان تبریز- انالله و انا الیه راجعون؛ امروز دوازدهم مرداد ماهِ سالِ یکهزار و سیصد و نودو نه هجرى شمسى، یکی دیگراز سربازان سلامت استان آذربایجانشرقى آسمانی شد.
به گزارش خبرنگار ما در این پیام آمده است ؛شهادت افتخارآمیز شهید گرانمایه، فرزاد نامی، همکارجوان شاغل در بخش فیزیوتراپی مرکز آموزشی،درمانی، تحقیقاتی امام رضا(ع) تبریز، بار دیگر مردم قدر شناس و شهید پرور و خانواده بزرگ سلامت استان راسیاهپوش نموده و غبار غمبار جدایی بر دلهامان نشاند.
نامیی دیگر از نامیان دانشگاه از میان ما پر کشید و رفت، تا با پرواز خود، مهر جاودانه دیگری بر صفحه غیرت و ایثار جوانان این مرز و بوم زده و عشق را با جاودانگی معنی بخشد.
ما یقین داریم،اثر اندوهبار ازدست دادن چنین انسانهای لایق وفرهیخته، سالیان سال بر پیکره این دانشگاه و زنگار دلخراشش بر دلهای آزرده مان خواهد ماند.
بی شک نه فقط همکاران دانشگاهی که تمامی مردم شریف استان داغدار این پرواز نابهنگام و این ضایعه عظیم وجبران ناپذیر بوده و خودرا شریک غم خانواده آن شهید بزرگوار میدانند.
ضمن عرض تسلیت و آرزوی صبر برای خانواده آن عزیز از دست رفته، از خداوند متعال علوّ درجات اخروى و آرامش ابدى براى شهید فرزاد نامى مسئلت میداریم.
هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکى تبریز