طرحهای مجلس شورای اسلامی مبتنی بر انقلابی گری به پیش می رود
طرحهای مجلس شورای اسلامی مبتنی بر انقلابی گری به پیش می رود
آرمان تبریز-تبریز-عضو هیأت رییسه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت : طرحهای مجلس شورای اسلامی مبتنی بر انقلابی گری تقنینی و نظارتی و اجرای به پیش می رود .

آرمان تبریز-تبریز-عضو هیأت رییسه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت : طرحهای مجلس شورای اسلامی مبتنی بر انقلابی گری تقنینی و نظارتی و اجرای به پیش می رود .
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ دکتر روح الله متفکر آزاد که در جمع شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی آذربایجان شرقی سخن می گفت : با اشاره به گذشت کمتر از سه ماه از آغاز فعالیت رسمی مجلس یازدهم گفت : مجلس در این مدت علاوه بر تشکیل کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در کمترین زمان چهارده طرح اقتصادی که مبتنی بر مطالبات مردمی را ارائه کرده است .
وی افزود : طرحهای مانند مدیریت تعارض منافع ، شفافیت آرای نمایندگان ،سوت زنی مقابله با فساد ، مالیات بر خانه‌های خالی از جمله طرحهای هستند که مبتنی بر نظارت تقینی انقلابی در مجلس در حال بررسی هستند . وی با اشاره به دعوت از وزرای اقتصادی دولت در اولین روزهای آغاز به کار مجلس گفت : مبنی حرکت مجلس کارایی و کارآمدی هست و برای تحقق آن باید به غنای محتوای آن کمک شود .
وی گفت : جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی همچون ایام انتخابات می توانند در تامین محتوای و غنا بخشیدن به آن به مجلس کمک کند .

وی با اشاره به لزوم ارتباط مستمر با مراکز علمی و فکری جامعه گفت : در راستای تسریع در حل مشکلات حوزه انتخابیه تبریز آذرشهر و اسکو هفته آینده مجمع نمایندگان تبریز برای اولین بار تشکیل خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت : تلاش می کنیم هم در مجمع نمایندگان استان و هم مجمع نمایندگان تبریز بر مبنای اولویت‌ها و نیازهای اساسی مردم منطقه حرکت کنیم.

در این نشست که مسولان کمیته‌های تخصصی جمعیت پیشرفت و عدالت استان آ.شرقی حضور داشتند، سید سجاد سیفی دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در آذربایجان شرقی گفت : این جمعیت بر مبنای حمایت و تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تلاش می کند ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

وی گفت : از دیدگاه جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی مهمترین موضوع توجه به نیاز های مردم و در اولویت قرار گرفتن آن می باشد
وی گفت : کمیته‌های تخصصی جمعیت تلاش می کنند با همفکری اقشار مختلف مردم محتوای مناسب در راستای حل مشکلات مردم تولید کنند.

سیفی با اشاره به نگاه راهبردی و جامع جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی به حل مشکلات مردم گفت : تشخیص نیاز و حل آن به بهترین شکل ممکن ، فرهنگ کارآمدی را در جامعه حاکم می کند.

شایان ذکر است در این دیدار هریک از مسولان کمیته‌های تخصصی جمعیت پیشرفت و عدالت استان آ.شرقی به طرح دیدگاه های خود در حوزه های تخصصی پرداختند.