ارایه خدمات در شان ایثارگران از اولویت ها است
ارایه خدمات در شان ایثارگران از اولویت ها است
آرمان تبریز-رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز هدف از دیدار با مدیرعامل فروشگاه مرکزی اتکا استان آذربایجان شرقی را هماهنگی برای تکریم و تسریع بیشتر در ارائه خدمات به ایثارگران استان بیان کرد.
آرمان تبریز-رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز هدف ازدیدار با مدیرعامل فروشگاه مرکزی اتکا استان آذربایجان شرقی را هماهنگی برای تکریم و تسریع بیشتر در ارائه خدمات به ایثارگران استان بیان کرد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،شفیع محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز با علی کرمی مدیرعامل فروشگاه مرکزی اتکا استان آذربایجان شرقی،باهدف هماهنگی برای تکریم و تسریع درارائه خدمات به ایثارگران و رفع موانع و مشکلات در سایر شهرستان‌های استان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار محمدی با تشکر و قدردانی از اقدامات انجام‌شده از سوی سازمان اتکا، پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به چگونگی ارائه خدمات با حکمت کارت و تسهیل و تسریع در خدمات‌رسانی هرچه شایسته‌تر به ایثارگران، پیشنهاد‌اتی را مطرح کرد.
علی کرمی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از همکاری و توسعه خدمات سازمان اتکا به ایثارگران، گزارشی از فعالیت‌ها ارائه و با تشریح طرح‌های توسعه‌ای و خدماتی ، از اجرای برنامه‌های پیشنهادی ویژه خانواده‌های ایثارگران استقبال کرد.
شایان ذکر است کرمی جهت مکاتبه با فروشگاه‌های اتکای زیرمجموعه، برای توجیه و رفع موانعی که در شهرستان ها با آن مواجه هستند، قول مساعد داد.