عیادت نماینده مردم شریف تبریز اسکو و آذرشهر از دکتر رسول زارع زاده جانباز جنگ تحمیلی +تصاویر
عیادت نماینده مردم شریف تبریز اسکو و آذرشهر از دکتر رسول زارع زاده جانباز جنگ تحمیلی +تصاویر
آرمان تبریز-دکتر روح‌الله متفکر آزادنماینده مردم شریف تبریز اسکو و آذرشهر از دکتر رسول زارع زاده جانباز جنگ تحمیلی و مشاور شورای شهر تبریز در حوزه سلامت و پیوند اعضا عیادت به عمل آورد.

آرمان تبریز-دکتر روح‌الله متفکر آزادنماینده مردم شریف تبریز اسکو و آذرشهر از دکتر رسول زارع زاده جانباز جنگ تحمیلی ، مشاور شورای شهر تبریز در حوزه سلامت و پیوند اعضا عیادت به عمل آورد.

گفتنی است ؛رسول زارع زاده، مدیر اسبق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛ جانباز شیمیایی جنگ تحمیلی و از رزمندگان لشکر ۳۱ عاشورا است وی  در اذر سال ۹۳ در شیراز تحت عمل پیوند کبد قرار گرفته و اخیرا نیز در جهت ادادمه درمان و عود بیماری در بیمارستان بستری هستید که به گفته تیم پزشگی ایشان به دکتر متفکر آزاد نماینده مردم شریف تبریز اسکو و آذرشهر حال عمومی ایشان رو به بهبودی هست و در آینده نزدیک از بیمارستان مرخص خواهد شد.
این جانباز دفاع مقدس ازدکتر دبیری رئیس بیمارستان ولی عصر تبریز و تلاش های شبانه رورزی کادر درمانی و مدیر حراست بیمارستان تقدیر و تشکر نمودند.
همچنین ایشان  تشکر ویژه ای نیز از دکتر کاکایی و دکتر کتفکر آزاد داشتند که سیر درمانی وی را بررسی  و مورد توجه قرار داده اند.
لازم بذکر هست زارع زاده مشاور عالی دکتر دبیری در شورای کلان شهر تبریز و شهر دار کلان شهر تبریز در حوزه سلامت و پیوند اعضا می باشند.