پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به مناسبت ۶ مرداد، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای
آرمان تبریز- دکتر رضا اختیار وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن پیامی، ششم مرداد ماه، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای را به همکاران محترم و خانواده ارجمند آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی تبریک و تهنیت گفت.

آرمان تبریز-دکتر رضا اختیار وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن پیامی، ششم مرداد ماه، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای را به همکاران محترم و خانواده ارجمند آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی تبریک و تهنیت گفت.

دکتر رضا اختیار وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن پیامی، ششم مرداد ماه، روز ملی مهارت و آموزشهای فنی و حرفه ای را به همکاران محترم و خانواده ارجمند آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی تبریک و تهنیت گفت.

در متن پیام مدیرکل آمده است:

همکاران تلاشگرم در عرصه مهارت آموزی استان آذربایجان شرقی

با سلام و تحیّات؛

مهارت و مهارت آموزی، کلید دروازه اشتغال وکارآفرینی است و هفته مهارت، بهانه ای است تا جایگاه مهارت و فرهنگ مهارت آموزی و مهارت افزایی در جامعه شناسانده شود.
اینجانب ضمن تبریک و عرض شادباش به مناسبت ۶ مردادماه، روز ملی مهارت، کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای به تک تک همکاران عزیزم در خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی که با درایت و سختکوشی و با تمامی توان، تحربیات علمی و فنّی خود را در اختیار جوانان و علاقمندان به مهارت آموزی استان قرار می دهند خالصانه قدردانی می نمایم و امیدوارم با بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) و همفکری و هم افزایی با یکدیگر بتوانیم در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده است، گام های موثر و ارزشمندی را در راه اعتلای فرهنگ مهارت آموزی استان زرخیز آذربایجان شرقی، همچنان با شعار” هر آذربایجانی، یک مهارت” برداریم.

رضا اختیار وکالتی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی