به همت مجتمع مس سونگون عملیات لایه روبی مسیل روستاهای حادثه خیزاجرایی شد+تصاویر
به همت مجتمع مس سونگون عملیات لایه روبی مسیل روستاهای حادثه خیزاجرایی شد+تصاویر
آرمان تبریز-پرواضح است که یکی ازعوامل پیشرفت، بقاء و استحکام هر جامعه‌ای فدا کاری و گذشت افراد آن در جهت رفع نیازها ، حضور در بحران ها و مشارکت در رفع آلام ،دردها و مشکلات همنوعان است.

آرمان تبریز-پرواضح است که یکی ازعوامل پیشرفت، بقاء و استحکام هرجامعه‌ای فداکاری وگذشت افراد آن درجهت رفع نیازها،حضور در بحران ها و مشارکت در رفع آلام ،دردها و مشکلات همنوعان است.

به گزارش خبرنگار ما؛جامعه‌ای که در آن روح ایثارگری نماد انسانیت و متبلور اخلاق حسنه می گردد آن جامعه بر مشکلات غلبه خواهد آمد و مجریان آن نیز در تاریخ جزو ماندگارترین ها وشایسته ها خطاب خواهند شد.

در پی بارندگی های اخیردرکشورمان و شرایط اضطراری در اکثر استان ها، مجتمع مس سونگون بار دیگر ایثار و جهاد را با حضوردر مناطق حادثه خیزشهرستان ورزقان با لایه روبی های مسیل پرخطر معنای دیگری بخشید .

درراستای آماده باش ادارات وسازمانهای استان آذربایجان شرقی با دستورمهندس رضا شریفی مدیر مجتمع مس سونگون؛ پرسنل جهادگرمس سونگون به سرپرستی محمدحسین ایازی مدیر امورکارکنان وخدمات عمومی مس سونگون بصورت شبانه روزی با ستاد بحران

شهرستان ورزقان به ریاست فرماندارسخت کوش شهرستان ورزقان درخط مقدم لایروبی مناطق سیل گیردرحال انجام وظیفه هستند شایان ذکر است این پرسنل تمامی تعطیلات خود را فدای خدمتگزاری به مردم شریف روستاهای شهرستان نمودند.

بخشدار بخش مرکزی و امور آب شهرستان نیز دوشادوش این مردان سختکوش با همکاری دهیاران واعضای شوراهای اسلامی واهالی زحمتکش به صورت شبانه روزی جهت جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی در تلاش هستند تا از حوادث احتمالی بکاهند.

گفته می شود چندین دستگاه بیل مکانیکی و بولدزر ازمجتمع مس سونگون و یک دستگاه بیل مکانیکی معدن مزرعه شادی در این عملیات لایه روبی مشارکت دارند وروستاهای نهریق، تخمدل، علویق ، کاسین ، دیزج ملک ، اره جان ، آبخواره ، صومعه دل و شهر ورزقان دراین طرح عملیاتی شده و روستای آقابابا فرامرزی نیز فردا و پس فردا در اولویت طرح مذبور قرارخواهد گرفت .

اقدام تان شایسته تقدیر است؛ دست مریزاد و خدا قوت مردان بی ادعا/ اجرتان با پروردگار