ساماندهی پرداخت معوقه‌های ایثارگران
ساماندهی پرداخت معوقه‌های ایثارگران
آرمان تبریز- نشست رئیس سازمان برنامه بودجه با رئیس بنیاد شهید و جمعی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد.
آرمان تبریز- نشست رئیس سازمان برنامه بودجه با رئیس بنیاد شهید و جمعی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، در این نشست علاوه بر آقایان نوبخت و اوحدی، امیر سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیرآبادی نماینده مجلس و حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد حضور داشتند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست گفت: هدف از این نشست حل مشکلات مالی این قشر عالیقدر شامل وصول مطالبات ایثارگران و خانواده شهدا از سال ۹۱ و وصول پاداش بازنشستگان ایثارگران از سال ۹۵ است.
اوحدی اضافه کرد: علاوه بر این در این نشست از آقای نوبخت معاون رئیس جمهور درخواست شد هرچه سریعتر مشکل بیمه تکمیلی جامعه ایثارگری، خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان برطرف شود که وی در این‌باره قول مساعدت داد.
در این جلسه که به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس برگزار شد، شماری از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده شهدا از چند مرکز استان شرکت داشتند و سخنرانی کردند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه
به پرداخت مطالبات ایثارگران متعهدیم
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات بنیاد شهید و امور ایثارگران امشب و فردا واریز خواهد شد.
محمد باقر نوبخت در نشست صمیمی با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با بیان اینکه به طور قطع مشکلات بیمه‌ای جامعه ایثارگری کشور نیز به زودی حل خواهد شد، افزود: دولت متعهد است مبلغ ۷ هزار میلیارد تومان بقیه مطالبات بنیاد شهید و امور ایثارگران را نیز تا پایان سال به این عزیزان پرداخت کند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، نوبخت تصریح کرد: به پرداخت مطالبات ایثارگران متعهدیم.