تقدیر ازمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریزجهت تجهیز نقاهتگاه‌های بیماران مبتلا به کرونا در آذربایجان‌شرقی
تقدیر ازمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریزجهت تجهیز نقاهتگاه‌های بیماران مبتلا به کرونا در آذربایجان‌شرقی
آرمان تبریز-مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی به پاس تلاش‌های صورت گرفته در راستای مدیریت بیماری کرونا در استان و تجهیز نقاهتگاه‌های بیماران مبتلا به کووید19 از مهندس عادل کاظمی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز تقدیر کرد.

آرمان تبریز-مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی به پاس تلاش‌های صورت گرفته در راستای مدیریت بیماری کرونا در استان و تجهیز نقاهتگاه‌های بیماران مبتلا به کووید۱۹ از مهندس عادل کاظمی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، در متن لوح سپاس محمدباقرهنربر، مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی از مهندس عادل کاظمی،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، آمده است: «شوق خدمت و نیکی به مردم، از روحی زلال و وارسته حکایت دارد و این توفیقی است که نصیب خدمتگزاران خلق الله می‌شود. اکنون که با شیوع بیماری کرونا در کشور و استان عزیزمان، در معرض آزمایش الهی قرار گرفته‌ایم. خیرین و دلسوزان به عنوان پیشتازان دائمی، از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور بدون هیچ چشمداشتی، ایثارگرانه و مجاهدانه گام‌های موثری را در مسیر رفع بخشی از حوایج و نیازهای بهداشتی، درمانی برداشته‌اند و بی‌تردید در این شرایط حساس هر قدمی که برای ارتقاء سلامت جامعه برداشته می‌شود در خاطرات ماندگار خواهد شد.

اینجانب از باب حدیث «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»، بر خود لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های جناب‌عالی اعم از کمک‌های نقدی و غیرنقدی جهت مدیریت بیماری کرونا در استان به‌ویژه کمک به ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت استان و تجهیز نقاهتگاه‌های بیماران مبتلا به کووید۱۹ (کرونا) در استان آذربایجان‌شرقی، تقدیر و تشکر نمایم؛ امید است در ظلّ توجهات خداوند منّان و عنایات حضرت ولی‌عصر (عج) و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری «مدظلّه العالی» همواره در خدمات‌رسانی به مردم عزیز کشورمان موفق و کامیاب بوده و در کنار خانواده محترم، همواره سلامت و تندرست و کامروا باشید.»