خاموشی‌های تبریز، ناشی از سوختن ۳ ترانس بود
خاموشی‌های تبریز، ناشی از سوختن ۳ ترانس بود
آرمان تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه تاکنون در سال جاری و در محدوده‌‌ی کاری شرکت، خاموشی‌های بابرنامه نداشته‌ایم، خاموشی‌های عصر روز سه‌شنبه (31 تیرماهه 99) را ناشی از سوختن 3 ترانسفورماتور در مرکز شهر تبریز دانست.

آرمان تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه تاکنون در سال جاری و در محدوده‌‌ی کاری شرکت، خاموشی‌های بابرنامه نداشته‌ایم، خاموشی‌های عصر روز سه‌شنبه (۳۱ تیرماهه ۹۹) را ناشی از سوختن ۳ ترانسفورماتور در مرکز شهر تبریز دانست.

به گزارش خبرنگارماازتبریز؛عادل کاظمی با تاکید براینکه بالارفتن دماوافزایش مصرف انرژی توسط مشترکان، فشار زیادی رابرشبکه‌ی برق وارد می‌سازد، گفت: براثرافزایش باردرعصر روز سه‌شنبه، سه ترانس واقع در محدوده‌ی مرکزی شهر تبریز از مدار خارج شدند.

وی ادامه داد: همکاران شرکت توزیع نیروی برق تبریز به طور متوسط پس از صرف ۶ ساعت کار سخت و طاقت‌فرسا روی هر ترانسفورماتور، موفق شدند ترانسفورماتورهای سوخته شده را تا نیمه‌شب به مدار بازگردانند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان با اشاره به اینکه با پایان یافتن تیرماه، هنوز شاهد خاموشی بابرنامه در محدوده‌ی شرکت نبوده‌ایم، از شهروندان و مشترکان فهیم خواست تا با مدیریت مصرف انرژی، از افزایش بارهای ناگهانی در شبکه خودداری کنند تا شاهد خاموشی و ایجاد مشکل برای تجهیزات شبکه‌ی برق نباشیم.