جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران؛  سد بزرگی که می تواند انسان را حفظ کند سد تقواست
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران؛  سد بزرگی که می تواند انسان را حفظ کند سد تقواست
آرمان تبریز-مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا صبح امروز در محل همایش‌های سپاه عاشورا برگزار شد.

آرمان تبریز-مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا صبح امروز در محل همایش‌های سپاه عاشورا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛سردارعابدین خرّم، فرمانده سپاه عاشورا در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره ۱۴۱ شهید روحانی استان اظهار داشت: شهدای روحانی ستارگان درخشان روحانیت هستند. طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مزیت سپاه و نیروهای مسلح نسبت به سایر نیروهای نظامی جهان، برخورداری از روحیه معنوی است.

سردار خرّم افزود: از اولین روز انقلاب عامل تعیین کننده در تمام عرصه های مبارزه با نظام سلطه، معنویت بوده است و من شهادت می دهم که حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر در تقویت روحیه معنوی در سپاه عاشورا با تمام وجود تلاش کرد.

فرمانده سپاه عاشورا همچنین در خصوص مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه اذعان داشت: این مسئولیت به فردی واگذار شده که از لشکر عاشورائیان و از جنس شهداست و حضور ایشان در خانه خودشان را گرامی میداریم.

حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به سلام رهبر انقلاب خطاب به عاشورائیان اظهار داشت: از سردار خرّم که از فرماندهان پر تلاش و دوست داشتنی است بخاطر فراهم کردن این جلسه تشکر میکنم.

وی در اشاره به موضوعات و اتفاقات اخیر در عرصه سیاسی کشور و جهان، خاطرنشان ساخت: بعضی از پیشنهادات و اقدامات دشمن در حکم اسب تروا ست. برجام یک اسب تروا بود و نظام سلطه از هیچ اقدامی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی فرو نگذاشت و اگر هدایتها و مراقبت های رهبر معظم انقلاب نبود، دشمن با اسب های تروا ما را شکست می داد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه سد بزرگی که می تواند انسان را حفظ کند، سد تقواست، تاکید داشت: شیطان اگر نفوذ کند، سد شکنی خواهد کرد. قرآن نیز به ما توصیه میکند که مواظب باشید شیطان در شما نفوذ نکند که اگر نفوذ کرد، لباس تقوا را از تن شما در خواهد آورد.

وی افزود: طبق فرمایش امام صادق، اگر زیر چتر ولایت باشید در همین دنیا نیز در بهشت هستید. یعنی آخرت انعکاس اعمال ما در این دنیاست. اگر ما در این دنیا ولایت پذیر باشیم، در آخرت درون در بهشت خواهیم شد.

حجت الاسلام طیبی فر با اشاره به اینکه ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتخارمان این است که در زیر چتر ولایتیم گفت: حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر یک عمر به انقلاب اسلامی و پاسداران خدمت کرد. هیچ زبانی قادر به قدردانی از ایشان نیست. اجر خدمات و مجاهدت های آقای کاملی فر فقط از ناحیه حضرت حق تعالی مقدور و میسور است و به دلیل موعد بازنشستگی عملاً امکان ادامه مسئولیت برای حاج آقا کاملیفر، مقدور نبود. از طرفی حجت الاسلام والمسلمین سرایی جزو رزمندگان لشکر عاشوراست و چهره آشنایی برای شماست، با حکم حجت الاسلام والمسلمین حاج صادقی، از امروز مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا خواهند بود.