مدیر عامل سازمان«اتکا» در مراسم افتتاح و بهره برداری خط تولید ۱۵۰ تنی تصفیه روغن های خوراکی:«اتکا» با تکیه بر ظرفیت های بومی زنجیره تولید تا مصرف انواع کالاها و اقلام اساسی مردم را در اختیار دارد
مدیر عامل سازمان«اتکا» در مراسم افتتاح و بهره برداری خط تولید ۱۵۰ تنی تصفیه روغن های خوراکی:«اتکا» با تکیه بر ظرفیت های بومی زنجیره تولید تا مصرف انواع کالاها و اقلام اساسی مردم را در اختیار دارد
مدیر عامل سازمان«اتکا» گفت: سازمان اتکا از معدود مجموعه هایی هست که با تکیه بر ظرفیت های بومی زنجیره تولید تا مصرف انواع کالاها و اقلام اساسی و مایحتاج مردم را در اختیار دارد.

آرمان تبریز-مدیر عامل سازمان«اتکا» گفت: سازمان اتکا از معدود مجموعه هایی هست که با تکیه بر ظرفیت های بومی زنجیره تولید تا مصرف انواع کالاها و اقلام اساسی و مایحتاج مردم را در اختیار دارد.

به گزارش خبرنگار ما،عیسی رضایی مدیر عامل سازمان«اتکا» در مراسم افتتاح و بهره برداری خط تولید ۱۵۰ تنی تصفیه روغن های خوراکی کارخانه گنجه رودبار اظهار داشت: در شرایط بحران شیوع گسترده ویروس کرونا ، فعالیت ارزنده و چشمگیر تولیدکنندگان که با تمام مخاطرات جانی ، جهادی و انقلابی برای تهیه و تأمین کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم و ایجاد آرامش در جامعه تلاش می کنند ، قابل تقدیر و تحسین است.

وی افزود: با افزایش ظرفیت تولید در کارخانجات اتکا ، تمام تلاش خود را در جهت تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در امر تولید بکار بسته و انشاءالله با اقدامات جهادی مدیران و کارکنان سازمان و هدف گذاری  مناسب در مسیر بالندگی ، شاهد جهش خوبی در تولیدات و خدمات اتکا خواهیم بود. این خط تولید نیز یکی از این برنامه های جهشی اتکا در سال جاری است که با پشتکار و همت کارکنان شریف اتکا راه اندازی شده و توان تولید روزانه ۱۵۰تن روغن با شرایط و کارایی بسیار خوب را دارد.

وی با اشاره به اینکه سازمان اتکا از معدود مجموعه هایی هست که با تکیه بر ظرفیت های بومی زنجیره تولید تا مصرف انواع کالاها و اقلام اساسی و مایحتاج مردم را در اختیار دارد ، گفت: اتکا این آمادگی را دارد در راستای خدمت صادقانه به مردم و بر اساس نیازهای کشور خطوط تولید خود را افزایش دهد.

دکتر عیسی رضایی هدف از اجرای این پروژه را افزایش ظرفیت تولید انواع روغن مایع ، بهبود کیفیت محصولات ، کاهش هزینه ها ، توجه به تأمین نیاز مشتریان و کسب بیشتر سهم بازار عنوان کرد و افزود:  بهره برداری از این خط تولید جدید موجب تولید پایدار ، کاهش قابل توجه افت و ضایعات به میزان حداقل ۲۰ درصد ، کاهش مصرف انرژی و مصرف آب ، کاهش محسوس مشکلات زیست محیطی ، کاهش اسیدیته روغن به کمتر از ۰۵/۰ درصد و ارتقای سطح کیفی محصولات خواهد شد.