مدیر کل تأمین اجتماعی استان در آیین تکریم همکاران بازنشسته: بازنشستگان، سرمایه اجتماعی سازمان هستند
مدیر کل تأمین اجتماعی استان در آیین تکریم همکاران بازنشسته: بازنشستگان، سرمایه اجتماعی سازمان هستند
آرمان تبریز-آیین تکریم همکاران بازنشسته تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، همزمان با روز تأمین اجتماعی برگزار شد.

آرمان تبریز-آیین تکریم همکاران بازنشسته تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، همزمان با روز تأمین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، جعفر سمساری مدیر کل تأمین اجتماعی استان با قدردانی از همت و تلاش همکاران در طی سالهای اشتعال، در راستای خدمت رسانی به ذینفعان و شرکای اجتماعی سازمان، بازنشستگی را افتخاری برای نیروی کار دانسته و اذعان داشت، تأمین آتیه نیروی کار، از کارکردهای ذاتی سازمان است که این مهم به واسطه همکاران متعهد و متخصص محقق می گردد.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان بازنشستگان را پشتوانه تجربی و سرمایه اجتماعی سازمان دانسته و افزود بهره مندی از دانش اندوخته بازنشستگان، سازمان تأمین اجتماعی را در پیشبرد اهداف و برنامه ها هر چه بیشتر یاری خواهد نمود و بازنشستگان و مستمری بگیران با عضویت در کانون های بارنشستگی می توانند مطالبات صنفی خود را به نحو منطقی و کارشناسی، پیگری نمایند.
مدیرکل تأمین اجتماعی، گسترش خدمات غیرحضوری را راهبرد سازمان تأمین اجتماعی طی سالهای اخیر اعلام نموده و تصریح کرد ارائه خدمات الکترونیکی، در جهت افزایش و سهولت دسترسی مخاطبین به بیمه شدگان و بازنشستگان روز به روز در سازمان تأمین اجتماعی در حال گسترش است.
مهدی علمدوست، رئیس کانون بازنشستگان همکار تأمین اجتماعی استان نیز در این دیدار با بیان اینکه بازنشستگی فصل نوینی در خدمت گذاری به جامعه است، حضور فعال بازنشستگان در فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی و نیز صیانت از سازمان منافع بین النسلی سازمانرا حائز اهمیت دانسته و اذعان داشت کانون بازنشستگان همکار استان آذربایجان شرقی، یکی از فعالترین و توانمندترین کانون های بازنشستگی کشور است که خدمات متنوعی را به اعضا ارائه می دهد.
رئیس کانون بازنشستگان همکار تأمین اجتماعی استان، از تشکیل هیأت مؤسس برای ایجاد کانون عالی بازنشستگان همکار خبر داده و تصریح کرد، امید است با تشکیل این کانون، نقش آفرینی بازنشستگان در سازمان هر چه بیشتر و مطلوبتر محقق گردد.
در این مراسم از همکاران اداره کل و شعب تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی که طی یک سال اخیر بازنشسته شده اند، تجلیل شد.