توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه ۹ اجرا می‌شود؛ احداث ساختمان جدید اداری شهرداری منطقه ۹
توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه ۹ اجرا می‌شود؛ احداث ساختمان جدید اداری شهرداری منطقه ۹
آرمان تبریز-معاون فنی و عمرانی منطقه 9 تبریز گفت: عملیات احداث ساختمان جدید اداری شهرداری منطقه ۹ تبریز، توسط پیمانکاران معاونت فنی و عمرانی منطقه در حال اجراست.

آرمان تبریز-معاون فنی و عمرانی منطقه ۹ تبریز گفت: عملیات احداث ساختمان جدید اداری شهرداری منطقه ۹ تبریز، توسط پیمانکاران معاونت فنی و عمرانی منطقه در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،سیروس قراچورلو  با بیان مطلب فوق افزود: ساختمان جدید شهرداری منطقه ۹، در ۶ طبقه با مساحت ۵۵۰۰ متر مربع در حال احداث بوده  که دارای پارکینگی به مساحت ۳۶۰۰ متر مربع با گنجایش ۱۵۰ دستگاه خودرو و سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۱۲۰ نفر می باشد.

او ادامه داد: این ساختمان مجهز به سیستم کنترل گرمایش، سرمایش و روشنایی جهت صرفه جویی در انرژی های مصرفی خواهد بود.

معاون فنی و عمرانی منطقه تصریح کرد: عملیات نما کاری ضلع شرقی ساختمان اداری توسط پیمانکاران این معاونت در حال اجراست که در این ضلع از ساختمان ۱۵۰ متر طول سنگ کاری با استفاده از تراورتن در دور پنجره ها، تاج و درپوش انجام شده و ۴۵۰ متر مربع کامپوزیت، ۳۸۰۰ کیلوگرم قوطی کشی و زیر سازی، ۲۰۰ مترمربع اجرای ضد رنگ و رنگ زدایی و ۲۱۰ مترمربع فرم لس استفاده شده است.

 ساختمان اداری فوق یکی از زیباترین و مجهزترین ساختمان های شهرداری خواهد بود که با تلاش شبانه روزی پرسنل شهرداری منطقه ۹ تبریز همچنان در حال پیشرفت و تکمیل شدن می باشد.