مهرعلیزاده یا رزم حسینی؛ گزینه نهایی روحانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت کیست؟
مهرعلیزاده یا رزم حسینی؛ گزینه نهایی روحانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت کیست؟
آرمان تبریز-با نزدیک شدن به زمان معرفی وزیر پیشنهادی "صنعت، معدن و تجارت"، نام محسن مهرعلیزاده و علیرضا رزم حسینی به عنوان جدی ترین گزینه های تصدی این مسوولیت حساس در پرالتهاب ترین و سخت ترین روزهای صنعت، معدن و تجارت کشور مطرح است. 

آرمان تبریز-با نزدیک شدن به زمان معرفی وزیر پیشنهادی “صنعت، معدن و تجارت”، نام محسن مهرعلیزاده و علیرضا رزم حسینی به عنوان جدی ترین گزینه های تصدی این مسوولیت حساس در پرالتهاب ترین و سخت ترین روزهای صنعت، معدن و تجارت کشور مطرح است.
این که یکی از این دو گزینه به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی خواهند شد تقریبا قطعی است و  رایزنی های فشرده ای برای انتخاب گزینه نهایی وزارت صمت در حال انجام است.
رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی که در دولت یازدهم و سال اول دولت دوازدهم عهده دار استانداری کرمان بوده از کارشناسان برجسته اقتصادی است  که سوابقی طولانی در مدیریت بخش های مختلف صنعتی و تجاری دارد. مهرعلیزاده هم که از سال ۱۳۶۰ در مسوولیت  های مختلف صنعتی از جمله به عنوان قائم مقام مدیرعامل شهاب خودرو و سایپا، معاونت وزیر صنایع سنگین و معاونت سازمان انرژی اتمی در امور نیروگاه ها و در دولت اصلاحات در پست معاونت ریاست جمهوری خدمت کرده از مدیران خوشنام و صاحب نظران برجسته صنعت است.

  • منبع خبر : آریا