رئیس شورای شهر بروجرد: خیابانی در بروجرد به نام تبریز نامگذاری می شود
رئیس شورای شهر بروجرد: خیابانی در بروجرد به نام تبریز نامگذاری می شود
آرمان تبریز-رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: خیابانی در بروجرد به نام تبریز نامگذاری می شود.

آرمان تبریز-رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: خیابانی در بروجرد به نام تبریز نامگذاری می شود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ،فریبرز محسنی امروز در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار بروجرد با شهردار و اعضای شورای شهر تبریز گفت: هر زمانی که ما به تاریخ کشورمان نگاه می کنیم به تبریز و آذربایجان می رسیم که باید به احترام افتخارات این خطه تعظیم کرد.

وی با بیان اینکه آذربایجان نقطه عطف تاریخ کشورمان است، افزود: شهر تبریز به عنوان مرکز استان آذربایجان شرقی ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی دارد و با سفر به این شهر و دیدار با مدیران شهری و اعضای شورای تبریز تلاش می کنیم تا از تجربیات آنها در جهت توسعه و پیشرفت شهر بروجرد استفاده کنیم.

شناسایی ۲۰۷ فرصت سرمایه گذاری در بروجرد

شهردار بروجرد نیز در این دیدار گفت: بروجرد دومین شهر استان لرستان و دومین شهر پرجمعیت لر نشین در کشور است که موقعیت استراتژیکی با سه استان کشورمان دارد و جزو ۲۰ شهر اول ایران بوده که شهرداری در آن تاسیس شده است.

رحیم جافری افزود: این شهر پتانسیل های بالایی در زمینه های مختلف گردشگری و سرمایه گذاری دارد که ۲۰۷ فرصت سرمایه گذاری در بروجرد شناسایی شده است و با تصویب شیوه نامه سرمایه گذاری این شهر برای تسهیل حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بروجرد تلاش می کنیم.

وی گفت: مشکلات مختلفی در زمینه مباحث نیروی کار و کارگران داشتیم که بخش عمده ای از مشکلات حل شده ولی با اینکه جمعیت ما در مقایسه با تبریز کم است ولی خودمان را برای مشورت با مدیران شهرهای بزرگ بی نیاز نمی دانیم.

شهردار بروجرد با اشاره به تبادل تجربیات مدیران شهری بروجرد با مدیران شهرداری تبریز گفت: برای توسعه و ابادنی شهر تلاش می کنیم که به این منظور باید قانون مندی و هوشمندسازی در برنامه کاری خودمان قرار گیرد.

جافری با اشاره به عملکرد شورای شهر بروجرد نیز اظهار داشت: تحقق دموکراسی اسلامی با شوراهای شهر بوده و شورای شهر نزدیک ترین مجلس قانون گذاری به مردم است.