رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی :باید تهدیدهای ویروس کرونا رابه فرصت پیشرفت تبدیل کنیم
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی :باید تهدیدهای ویروس کرونا رابه فرصت پیشرفت تبدیل کنیم

آرمان تبریز-دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی گفت: زیرساخت دانشگاه پیام نور امکان برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی را دارد. به گزارش خبرنگار ما درتبریز؛ همزمان با شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده ناشی از آن ، مسئولین دانشگاه پیام نور در راستای برگزاری جشنواره ها و برنامه های متنوع فرهنگی تا پایان […]

آرمان تبریز-دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی گفت: زیرساخت دانشگاه پیام نور امکان برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی را دارد.

به گزارش خبرنگار ما درتبریز؛ همزمان با شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده ناشی از آن ، مسئولین دانشگاه پیام نور در راستای برگزاری جشنواره ها و برنامه های متنوع فرهنگی تا پایان سال برنامه ریزی مدونی را انجام داده اند.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان با اعلام این خبر، افزود : خوشبختانه دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه پیشرو و دارای زیر ساخت بسیار مناسبی هست که امکان برنامه ریزی و اجرای برنامه های درسی و فرهنگی متنوعی را در گستره کل کشور فراهم می سازد.
ایشان با اشاره به اینکه باید تهدیدهای ویروس کرونا را به بهترین نحو ممکن تبدیل به فرصت های پیشرفت کنیم ، گفت : در این ایام که شاهد شیوع گسترده ویروس هستیم و محدودیت ها در حال افزایش هست ، دانشگاه پیام نور با بهره مندی از توانمندیهای خود توانست به بهترین نحو ممکن کلاسهای درسی را به صورت ۱۰۰ درصد الکترونیکی برگزار کند و در سایر زمینه ها که یکی از مهمترین آنها حوزه فرهنگی هست شاهد انجام فعالیت ها به صورت الکترونیکی هستیم که همین جشنواره ها نمونه ای از آن هست .
رئیس دانشگاه پیام نور استان آشنایی دانشجویان دانشگاه پیام نور با سیستم آموزشی غیر حضوری و الکترونیکی را یکی از دلایل اصلی موفقیت دانشگاه در برگزاری کلاس ها با کمترین میزان نارضایتی دانسته و گفت : همواره در صدد ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به دانشجویان خود هستیم و در صورت ادامه روند کنونی و پا برجا ماندن محدودیت های اعمال شده آمادگی کامل جهت شروع سال تحصیلی جدید با رعایت پروتکل های اعلامی از سوی وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را داریم .