تست غربالگری کرونا برای کارکنان ستادپیام نور آذربایجانشرقی
تست غربالگری کرونا برای کارکنان ستادپیام نور آذربایجانشرقی
آرمان تبریز-دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نورآذربایجانشرقی گفت؛ سلامت کارکنان دانشگاه جزو ارکان اصلی پیشرفت و توسعه آن است .

آرمان تبریز-دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نورآذربایجانشرقی گفت؛ سلامت کارکنان دانشگاه جزو ارکان اصلی پیشرفت و توسعه آن است .

به گزارش خبرنگار ما در تبریز :وی افزود؛با حضور کادر پزشکی آزمایشگاه تخصصی صدر در محل ستاد استان تست غربالگیری کرونا برای کارکنان متقاضی انجام شد تا در خصوص پیشگیری از شیوع این ویروس منحوس و اجرای پروتکل های بهداشتی اقدامات لازم صورت گرفته باشد.
همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا در استان آذربایجان شرقی و اعلام وضعیت قرمز در این استان ، با تمهیدات در نظر گرفته شده و بنا به تصمیمات اتخاذ شده و  رایزنی های لازم با یکی از آزمایشگاههای تخصصی شهر تبریز جهت حضور در محل ستاد استان صورت گرفت تا در خصوص میزان سلامت کارکنان ستاد اطلاعات لازم جهت برنامه ریزی کاری حاصل شود.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن قدردانی از همکارانی که در این آزمایش غربالگری شرکت کردند ، گفت : قطعا سلامت کارکنان دانشگاه در راستای تحقق اهداف و برنامه های آن جزو یکی از ارکان اصلی و بسیار مهم است و با توجه به محدودیت های ایجاد شده به دلیل شیوع این ویروس خطرناک ، لازم است به صورت مستمر میزان سلامت کارکنان مورد پایش و ارزیابی قرار گیرد.
ایشان با بیان اینکه این ویروس مشکلات عدیده ای را برای دنیا و کشور ما ایجاد کرده ، گفت : همه در خصوص مراقبت از خود و کمک به کنترل و جلوگیری از انتشار بیش از پیش این بیماری مسئول هستیم و با همت و همکاری هم قطعا خواهیم توانست بر آن غلبه کنیم .
رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به توانمندیهای دانشگاه پیام نور در دوران ویروس کرونا ، تاکید کرد : طبق اعلام مقامات وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به عنوان اولین دانشگاه توانستیم تمامی کلاسهای خود را به صورت الکترونیکی برگزار کنیم و با استفاده از زیر ساخت موجود آماده همکاری با تمامی دانشگاهها و سازمانهای سطح استان هستیم .