در پی انتخاب مجتمع مس سونگون بعنوان واحد نمونه ملی در سال۹۸؛ ‌ تقدیر رئیس جمهور از مهندس شریفی ‌مدیر مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون)
در پی انتخاب مجتمع مس سونگون بعنوان واحد نمونه ملی در سال۹۸؛ ‌ تقدیر رئیس جمهور از مهندس شریفی ‌مدیر مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون)
آرمان تبریز-در پی انتخاب مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون) بعنوان واحد نمونه تولیدی در سال 1398، دکتر حسن روحانی با اهدای لوحی از مهندس شریفی تقدیر نمود.

آرمان تبریز-در پی انتخاب مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون) بعنوان واحد نمونه تولیدی در سال ۱۳۹۸، دکتر حسن روحانی با اهدای لوحی از مهندس شریفی تقدیر نمود.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛‌رئیس جمهور در این لوح از مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون) در راستای تلاش های مجدانه برای بهره گیری از خلاقیت و توانمندی ها و احساس مسئولیت در برابر جامعه، کمک به بهبود فرآیندهای کاری، تولید محصولات با کیفیت و افزایش بهره وری، مشارکت موثر در حیات اقتصادی و اجتماعی، سهیم شدن در ترسیم آینده ای بهتر برای جامعه ایرانی و روحیه کسب رزق حلال بویژ] در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مدظله العالی مزین به سال جهش تولید گردیده تقدیر نموده است.

‌ردر این لوح رشد و تکامل بشر در تمامی ابعاد زندگی و ارتقا ملّت ها و شکوفایی تمدن ها را مرهون کار و عمل سرمایه انسانی شمرده شده است.

‌همچنین در این لوح آمده است امید است بیش از پیش دانش، تجربه و کوشش برای ارتقای سطح کیفی کار و بنگاه تولیدی و استفاده موثر از فرصت جهاد ملّی و راه افزایش تولید ثروت و قدرت ایران اسلامی سربلند و موفق باشید.