مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: امسال ۱۵۰ روستا به مدار مصرف گاز طبیعی متصل خواهد شد
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: امسال ۱۵۰ روستا به مدار مصرف گاز طبیعی متصل خواهد شد
آرمان تبریز-گازرسانی به 150 روستای استان آذربایجان شرقی در دستور کار شرکت گاز قرار دارد.
آرمان تبریز-گازرسانی به ۱۵۰ روستای استان آذربایجان شرقی در دستور کار شرکت گاز قرار دارد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مدیرعامل این شرکت در توضیح اهداف گازرسانی سال ۹۹ گفت: بر اساس برنامه چشم انداز ۱۴۰۰ گازرسانی به ۱۵۰ روستای استان امسال اجرایی خواهد شد.
سیّدرضا رهنمای توحیدی افزود: اجرای بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر شبکه گاز با نصب ۱۵ هزار انشعاب و جذب ۴۱ هزار مشترک جدید از اهداف کمّی سال ۹۹ در ارتقای شاخص های بهره مندی مردم از گاز طبیعی می باشد.
وی ضمن اشاره به عملکرد قابل قبول شرکت در اجرای شاخص های گازرسانی در سال ۹۸ ادامه داد: در سال گذشته تمامی تعهدات گازرسانی خود را علی رغم اعمال تحریم های ظالمانه اقتصادی و محدودیت های بودجه ای و کمبود نقدینگی، تحقق بخشیده ایم.
توحیدی تصریح کرد: هم اکنون ۶۸/۹۶ درصد خانوار روستایی و ۱۰۰ درصد خانوار شهری استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند که شامل یک میلیون و ۶۲۳ هزار مشترک تحت پوشش گاز طبیعی می گردد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: حرکت جهادی شرکت در اجرای پروژه های گازرسانی و ارتقای کیفیت خدمات از طریق عمل به مصادیق مسؤولیت های اجتماعی و بکارگیری شیوه های نوین ارائه خدمات، علی الخصوص در حوزه نرم افزاری، طی سال های اخیر نمود قابل توجهی داشته و امید است با تلاش جمعی پرسنل خدوم شرکت، این حرکت آغازی برای آبادانی استان و رفاه هر چه بیشتر مردم این خطه از کشور عزیزمان باشد.