لزوم همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای گذر بدون خاموشی از پیک تابستان ۹۹
لزوم همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای گذر بدون خاموشی از پیک تابستان ۹۹
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در آستانه‌ی آغاز ایام گرم سال، خواستار همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای گذر بدون خاموشی از پیک تابستان 99 شد.

 

آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در آستانه‌ی آغاز ایام گرم سال، خواستار همکاری تمامی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای گذر بدون خاموشی از پیک تابستان ۹۹ شد.

عادل کاظمی در تشریح انتظارات این شرکت‌ از مسئولین،‌ جهت گذر از پیک تابستان ۱۳۹۹ بدون اعمال مدیریت اضطراری بار، خواستار تشکیل تیم نظارتی با همکاری مدیریت بحران استانداری و شرکت توزیع نیروی برق تبریز جهت نظارت بر مصرف برق ادارات، سازمان‌ها و بانک‌ها شد و گفت: واحدهای صنعتی، کشاورزی، تجاری و ادارات، سازمان‌ها و بانک‌های دولتی و غیردولتی نیز نهایت همکاری لازم را در طرح‌های پاسخگوئی بار انجام داده و دیزل ژنراتورهای خود از ساعت ۱۲ به بعد به‌کارگیرند.

وی نقش مسئولین استانی در جهت گذر از پیک تابستان سال ۱۳۹۹ را نیز بسیار مهم دانست و افزود: همکاری و هماهنگی سازمان صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان‌شرقی به مانند سال‌های گذشته در امر اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف بهینه انرژی الکتریکی بسیار مهم خواهد بود.

وی اضافه کرد: همکاری و هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت و هیئت امنای شهرک‌های صنعتی به جهت اطلاع‌رسانی و الزام صنایع و واحدهای تجاری به همکاری در طرح‌های پاسخگوئی بار و بکارگیری دیزل ژنراتورهای اضطراری خود از ساعت ۱۲ الی ۱۷ از الزامات گذر موفق از پیک تابستان سال ۱۳۹۹ است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان، همکاری و هماهنگی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی جهت تامین سوخت مولدهای اضطراری برق خود را مهم دانست و خواستار همکاری این شرکت و مشترکین CNG در برنامه‌های پاسخگوئی بار شد و اظهار داشت: همکاری و هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی و شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی در اطلاع‌رسانی و مشارکت مشترکین کشاورزی در برنامه‌های پاسخگوئی بار و قطع برق پمپ‌های آب کشاورزی دارای کنتور آب و برق هوشمند از ساعت ۱۲ الی ۱۶ نیز می‌تواند گامی مثبت در گذر از پیک تابستان سال ۱۳۹۹ باشد.