قدردانی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از حماسه احسان مردم استان در رزمایش ایران همدل
قدردانی مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از حماسه احسان مردم استان در رزمایش ایران همدل
آرمان تبریز- مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن اشاره به کمک 25 میلیارد تومانی مردم و خیران به رزمایش ایران همدل، از همراهی همیشگی آنها قدردانی کرد.

آرمان تبریز- مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن اشاره به کمک ۲۵ میلیارد تومانی مردم و خیران به رزمایش ایران همدل، از همراهی همیشگی آنها قدردانی کرد.

 به گزارش خبرنگارما ازتبریز؛  محمد کلامی ضمن قدردانی از مشارکت مردم  و خیران در جشن رمضان و رزمایش ایران همدل گفت: در ماه مبارک رمضان امسال حماسه‌ای پرشکوه از جنس ایثار و احسان خلق شد.

وی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و تبعات اقتصادی و اجتماعی آن افزود: مردم نیک اندیش استان با مشارکت گسترده در رزمایش ایران همدل و دستگیری از نیازمندان و محرومین جامعه صحنه های زیبایی از همدلی و کمک مومنانه را به منصه ظهور و بروز گذاشتند.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان مبنی بر برگزاری رزمایش همدلی در ماه رمضان اشاره کرده و گفت: بعد از بیانات معظم له، کمیته امداد استان با اجرای رزمایش ملی ایران همدل و طرح اطعام مهدوی در طول ماه مبارک رمضان بیش از ۹۰ هزار جیره خشک و ۱۶۷ هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بین نیازمندان سراسر استان توزیع کرد.

وی ضمن تاکید بر همراهی مردم و خیران در این رزمایش خاطر نشان کرد: مردم نیک اندیش استان بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان کمک نقدی به این طرح بزرگ کمک کردند.

انتهای پیام