در دو ماهه نخست سال جاری، تعداد متوفیان قاتل نامرئی، ۵۰ درصد کاهش داشته است
در دو ماهه نخست سال جاری، تعداد متوفیان قاتل نامرئی، ۵۰ درصد کاهش داشته است
آرمان تبریز-مقایسه آمار دو ماهه ابتدای سال جاری با سال 98 حاکی از کاهش50 درصدی آمار متوفیان ناشی از حوادث گاز طبیعی می باشد.

آرمان تبریز-مقایسه آمار دو ماهه ابتدای سال جاری با سال ۹۸ حاکی از کاهش۵۰ درصدی آمار متوفیان ناشی از حوادث گاز طبیعی می باشد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، سخنگوی این شرکت با اعلام این خبر امیدوار کننده اذعان داشت: خوشبختانه کاهش چشمگیر آمار حوادث ناشی از گاز طبیعی در پایان اردیبهشت سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، حاکی از توجه ویژه مصرف کنندگان محترم گاز به توصیه های ایمنی و ارتقای فرهنگ مصرف ایمن و استاندارد از گاز طبیعی توسط مشترکین محترم می باشد به نوعی که تعداد متوفیان و مصدومان ناشی از حوادث گاز طبیعی به نصف تقلیل یافته است.
غلامرضا قنبری، با ابراز امیدواری از تداوم این آمار رو به کاهش اعلام کرد: به حول و قوه الهی، روابط عمومی شرکت گاز استان در سال جاری و سال های آتی با تمام توان خود، رسالت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی در زمینه فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی را با رویکردهای نو و مبتنی بر نتایج پژوهش های علمی و از طریق کانال های ارتباطی مختلف به انجام خواهد رساند.
وی تصریح کرد: همیاری مشترکین محترم گاز طبیعی و رعایت نکات ایمنی و موارد اعلامی توسط روابط عمومی شرکت گاز استان ضامن سلامتی و حفظ جان مشترکین و مصرف کنندگان گاز طبیعی خواهد بود.
قنبری با اشاره به رویکردهای نوین اطلاع رسانی اظهار داشت: امسال دو پروژه مهم پژوهشی با تأکید بر شناسایی نیازهای مردم و میزان آگاهی مشترکین و همچنین اثربخشی برنامه های اطلاع رسانی در حال اجرا می باشد که با تولید محتواهای جدید و با همکاری اصحاب قلم و رسانه و مجموعه آموزش و پرورش استان، سال پیش رو گامی بلند در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی برخواهیم داشت.