استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد؛ اهتمام جدی شهرداری و شورای شهر تبریز برای تکمیل پروژه های عمرانی
استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد؛ اهتمام جدی شهرداری و شورای شهر تبریز برای تکمیل پروژه های عمرانی
آرمان تبریز-استاندار آذربایجان شرقی از اهتمام جدی شهرداری و شورای شهر تبریز برای تکمیل پروژه های عمرانی خبر داد.

آرمان تبریز-استاندار آذربایجان شرقی از اهتمام جدی شهرداری و شورای شهر تبریز برای تکمیل پروژه های عمرانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ محمدرضا پورمحمدی در حاشیه بازدید مدیران شهری و استانی از پروژه های شهرداری تبریز در جمع خبرنگاران گفت: امروز بازدیدی از بافت های قدیمی و راه های دسترسی به مناطق کم برخوردار شهر تبریز داشتیم که نشان می دهد اقدامات خوبی از طرف شهرداری تبریز در این مناطق در حال انجام است.

او افزود: همچنین امروز بازدیدی از پل همسان کابلی انجام شد که با افتتاح این پروژه شاهد کاهش ترافیک پل کابلی و جاده ائل گلی خواهیم بود.

پورمحمدی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر تبریز و مدیران شهرداری برای اتمام پروژه های و حل مشکلات مردم اهتمام جدی دارند، گفت: این تلاش های مدیریت شهری تبریز در جهت توسعه فضاهای عمومی و خدماتی قابل تقدیر است.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: امیدواریم بخش عمده ای از پروژه های شهرداری تبریز در هفته دولت امسال به بهره برداری برسد.

پورمحمدی ادامه داد: مجموعه شهرداری، استانداری و سایر دستگاه ها برای تکمیل پروژه های خود نیازمند همراهی و مشارکت سازمان های مختلف هستند چراکه همه زیرساخت ها در اختیار شهرداری نیست و باید ادارات و نهادهای مختلف شهرداری را در راستای تکمیل پروژه ها یاری کنند.

پورمحمدی با بیان اینکه ۴۵ درصد جمعیت استان در شهر تبریز ساکن هستند، ادامه داد: تبریز آیینه استان است و پروژه های مهمی در رابطه با پارک های محله ای و توسعه فضای سبز توسط شهرداری تبریز انجام می شود و ما با تمام توان در کنار شهرداری های مختلف استان و به خصوص شهرداری تبریز هستیم.

او با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در خصوص تبریز و پاکیزگی این شهر گفت: این قابلیت ها و توانمندی های تبریز و پاکیزگی خیابان ها و نبود معتاد متجاهر در شهر باید حفظ شود و این افتخاری برای ما است.

پورمحمدی افزود: شهرداری تبریز قابلیت ها و پتانسیل های بالایی دارد و یکی از مهمترین سازمان های مردمی شهر است. امیدواریم با همت و همراهی شهرداری تبریز پروژه های مقبره الشعرا، پارک دوکمال و انتقال زندان مرکزی تبریز به خارج از شهر انجام شود.

استاندار آذربایجان شرقی در خصوص پروژه مقبره الشعرا همچنین گفت: شهرداری متولی قسمتی از این پروژه است و با تلاش مجموعه شهرداری تبریز تا چند ماه آینده از ضلع شمالی به مقبره الشعرا دسترسی داده می شود تا گردشگران بتوانند در این مجموعه حضور پیدا کنند