عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: ضرورت توجه ویژه مجموعه‌های تصمیم‌گیر به منطقه غرب شهر
عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: ضرورت توجه ویژه مجموعه‌های تصمیم‌گیر به منطقه غرب شهر
آرمان تبریز--عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مجموعه های تصمیم گیر در مورد شهر تبریز باید توجه ویژه ای به مناطق کم برخوردار داشته باشند.

آرمان تبریز–عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مجموعه های تصمیم گیر در مورد شهر تبریز باید توجه ویژه ای به مناطق کم برخوردار داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مادر تبریز، شکور اکبرنژاد امروز در حاشیه آئین افتتاح ۱۰ طرح عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز، اظهار کرد: شورا و شهرداری تبریز و دیگر مجموعه های تصمیم گیر برای شهر از جمله استانداری، ماده ۵ و مسکن و شهرسازی باید توجه ویژه ای به منطقه غرب تبریز داشته باشند.

او ادامه داد: قسمتی از شهر ما و مشخصا غرب تبریز، از سرمایه گذاری های عمده خالی است و لازم است با این سرمایه گذاری ها این سمت از شهر نیز ارزشمند شود و فقط به مناطقی همچون ولی عصر و خاوران توجه نشود.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به تاثیر پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۴ در ارزش یافتن غرب شهر، عنوان کرد: از بابت افتتاح طرح های مختلف عمرانی توسط شهرداری منطقه ۴، از شهردار منطقه و کل مجموعه شهرداری تبریز تشکر می کنم.

او افزود: با این حال انتظار داریم تا کارهای بزرگ و سرمایه گذاری های عمده ای در این سمت انجام شود تا ارزش منطقه ای و فضای گردشی این منطقه افزایش یابد و در آینده شاهد سرزندگی بیشتر مردم باشیم.