اجرای طرح دورکاری در شهرداری تبریز بعد از بحران کرونا تداوم می‌یابد/ ساعات کاری همچنان مطابق با بخشنامه استانی ستاد مقابله با کرونا
اجرای طرح دورکاری در شهرداری تبریز بعد از بحران کرونا تداوم می‌یابد/ ساعات کاری همچنان مطابق با بخشنامه استانی ستاد مقابله با کرونا
آرمان تبریز--معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از تداوم اجرای طرح دورکاری در شهرداری تبریز بعد از بحران کرونا خبر داد.

آرمان تبریز–معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از تداوم اجرای طرح دورکاری در شهرداری تبریز بعد از بحران کرونا خبر داد.|

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛ ، مرتضی موحد نیا با تاکید بر اهمیت تبدیل بحران کرونا به فرصت، در راستای هوشمند سازی نظام اداری و خدمات رسانی شهرداری تبریز گفت: با برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده می توان بستری آماده کرد تا در دوران پساکرونا نیز از مزایای دورکاری به نفع سازمان و کارکنان استفاده کرد.

او اضافه کرد: این امکان وجود دارد که ضمن فرهنگ سازی اداری کارکنانی که قابلیت انجام وظایف محول شده به شیوه دورکاری دارند را تعریف و در این راستا گام برداشت.

محمدعلی مولاخواه، مدیر کل منابع انسانی شهرداری تبریز هم در این مورد گفت: ساعات کاری شهرداری تبریز تا اطلاع ثانوی و صدور بخشنامه جدید استانداری و ستاد استانی مقابله با کرونا روال کرونایی خود را ادامه خواهد داد.

او افزود: شهرداری تبریز ساعات کاری خود را با تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا تنظیم می کند و تا اطلاع ثانوی صدور بخشنامه جدید همچنان ساعات کاری ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می باشد.