با برگزاری جلسه معارفه؛  شهردار جدید منطقه ۷ تبریز آغاز به کار کرد
با برگزاری جلسه معارفه؛  شهردار جدید منطقه ۷ تبریز آغاز به کار کرد
آرمان تبریز-شهردار منطقه هفت تبریز با حضور قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز معارفه شد.

آرمان تبریز-شهردار منطقه هفت تبریز با حضور قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز معارفه شد.

به گزارش خبرنگار ما؛ محمد علی سلیمی شهردار منطقه هفت تبریز طی جلسه ای با حضور رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز، اسماعیل فتحییان مدیرکل حراست شهرداری تبریز، معاونان و مدیران شهردار منطقه معارفه و از خدمات ارزنده اکبر پورخردمند شهردار پیشین قدردانی شد.

قائم مقام شهردار تبریز در این جلسه منطقه هفت را، منطقه ای پر چالش و پر دغدغه با شهروندانی قدردان عنوان کرد و گفت: این منطقه همواره بی حاشیه بوده و بازتاب اقدامات و خدمات نیروهای این منطقه از شهرداری تبریز با رضایتمندی شهروندان و کمترین مراجعات خود را نشان داده است.

رسول موسایی با اشاره به اینکه گستره خدمات شهرداری شامل تمامی حوزه ها بوده و مسائل شهروندان از بدو تولد تا فوت را شامل می شود، اظهار داشت: شهر متعلق به مردم بوده و در این راستا ضروریست با مشارکت شهروندان در قالب شورهای شهری و محلی مشکلات شهری را رفع کرده و در راستای آبادانی اقدام شود.

وی همچنین در ادامه به خدمات ارزنده اکبر پورخردمند شهردار پیشین منطقه هفت اشاره کرد و افزود: طی سال گذشته منطقه هفت تبریز شاهد جهش بسیار خوبی در تمامی حوزه های عمرانی، خدمات و فضای سبز و بودجه بود که این مهم با تدبیر و مدیریت مهندس پورخردمند و همکاری تمامی معاونان و مدیران و همکاران محقق شده است.

قائم مقام شهردار تبریز محمدعلی سلیمی شهردار منطقه هفت را نیز فردی ساعی، پاکدست و متخصص دانست و گفت: شهرداری تبریز طی سال های اخیر توانسته است با شناسایی افراد متخصص و پرتوان زمینه توسعه و پیشرفت را فراهم آورد که انتظار می رود مهندس سلیمی نیز کارنامه ای درخشان تر از مهندس پورخردمند به ثمر رساند چرا که فلسفه تغییرات نیز دستیابی به رونق و پیشرفت های روز افزون است.

موسایی همچنین بر  پیگیری پروژه های در دست اقدام این منطقه تاکید کرد و افزود: همجواری منطقه هفت با صنایع بزرگ و پتروشیمی نیازمند توسعه و توجه به فضای سبز بوده که در این راستا نیز تملک باغ های لاله صورت گرفته و در پی حافظه کوتاه مدت شهرداری نباید فراموش شود و امیدواریم که به زودی شاهد بهره برداری از این موجموعه باشیم.

در این جلسه همچنین اسماعیل پورفتحیان مدیرکل حراست شهرداری تبریز نیز از اقدامات صورت گرفته در دوران اکبر پورخردمند شهرداری پیشین قدردانی کرد و گفت: طی این مدت شاهد اتفاقات چشمگیری در تمامی حوزه ها بودیم که حکایت از تشکیل تیم خوب و مهارت و مدیریت خوب دارد.

وی از زحمات شهردار پیشین قدردانی کرد و ارزوی توفیق برای مهندس سلیمی کرد و اظهار داشت: مهندس سلیمی مدیری پاکدست، پاک نفس بوده و اهل تنش و سیاسی بازی نیست و این منطقه قطعا زمینه بالایی دارد که شاهد حضور مدیرانی مدبر و پاکدست است.

پورفتحیان همچنین بر توجه به رویکرد سیستمی برای افزایش شفافیت در اقدامات تاکید کرد.

در این میان اکبر پورخردمند شهردار پیشین منطقه هفت تبریز ضمن قدردانی از همکاری صمیمانه تمامی همکاران این منطقه، به تشریح پروژه های در دست اقدام در منطقه پرداخت.

شهردار منطقه هفت محمد علی سلیمی نیز تکریم ارباب رجوع، صداقت و پیگیری دقیق پروژه های در دست اقدام منطقه را از اولویت های کاری خود عنوان کرد.