تودیع و معارفه مسئولین نهاد رهبری دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی برگزار شد/ حجت الاسلام خلیلی جایگزین جلیلی
تودیع و معارفه مسئولین نهاد رهبری دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی برگزار شد/ حجت الاسلام خلیلی جایگزین جلیلی
آرمان تبریز-طی مراسمی در سالن علامه جعفری مرکز پیام نور تبریز ، از خدمات حجت الاسلام جلیلی در طول تصدی مسئولیت نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی تجلیل شد و حجت الاسلام خلیلی به عنوان مسئول جدید این نهاد معرفی شد.

آرمان تبریز-طی مراسمی در سالن علامه جعفری مرکز پیام نور تبریز ، از خدمات حجت الاسلام جلیلی در طول تصدی مسئولیت نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی تجلیل شد و حجت الاسلام خلیلی به عنوان مسئول جدید این نهاد معرفی شد.
به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی؛مراسم تکریم و معارفه مسئولین نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی با حضور روسای دانشگاههای آزاد و فرهنگیان ، مسئولین نهادهای رهبری دانشگاههای مختلف استان ، مسئول بسیج دانشجویی استان ، مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان ، مسئول بسیج کارمندی دانشگاه پیام نور استان ، جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکر عاشورا و نیروهای انتظامی استان ، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور مرکز تبریز ، اعضای علمی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز و جمع کثیری از مسئولین علمی و فرهنگی دانشگاههای استان ، در محل سالن علامه جعفری مرکز تبریز برگزار شد.
در این مراسم دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن عرض خیر مقدم به جمع حاضر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنان در ایام ماه مبارک رمضان و تقدیر و تشکر از کادر جهادگران سلامت استان و کشور در مبارزه با بیماری کرونا ، گفت : شیوع این بیماری با وجود ایجاد برخی مشکلات و محدودیت ها ، آثار مثبت زیادی از خود نشان داده که می توانیم با همدلی و نگاهی متفاوت همه تهدیدهای بوجود آمده از این موضوع را به فرصت های ماندگار در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی و اقتصادی ، تبدیل کنیم .
دکتر معصومی با قدردانی از زحمات سه و نیم ساله حجت الاسلام دکتر جلیلی در مسئولیت نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان ، گفت : به واقع ایشان یک فعال فرهنگی با شخصیتی تاثیر گذار در دانشگاه بودند و همواره به عنوان انسجام دهنده فعالیت های فرهنگی دانشگاه نقش تاثیر گذاری در موفقیت ها و تحقق اهداف دانشگاه داشتند .
رئیس دانشگاه پیام نور استان با آرزوی توفیق و سربلندی برای همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ، موفقیت حجت الاسلام جلیلی در مسئولیت های آتی را از درگاه خداوند متعال مسالت نموده و آمادگی کامل دانشگاه جهت همکاری با حجت الاسلام خلیلی مسئول جدید نهاد رهبری استان را اعلام کرده و برای ایشان نیز در سمت جدید خود آرزوی موفقیت کرد.
حجت الاسلام خدیوی مسئول نهاد رهبری دانشگاههای استان نیز ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت امام حسن مجتبی
( ع ) و اشاره به برخی ویژگی های این امام بزرگوار ، گفت : یکی از شاخصه های مهم مدیریت و رهبری ، بردباری و حلم است و کسی که می خواهد خادم مردم و دانشجویان باشد و خود را در معرض قضاوت عموم قرار دهد باید از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار باشد که این یکی از ویژگی های اجتماعی و مدیریتی امام حسن مجتبی ( ع ) بود که می توان با سرلوحه قرار دادن آن به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرد.
حجت الاسلام خدیوی ضمن تقدیر و تشکر از تعامل همه جانبه و خوب رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور با نهاد رهبری استان و پیشبرد اهداف تدوین شده ، گفت : امروز نهاد رهبری در دانشگاهها به عنوان سازمانی منعطف و تاثیرگذار با رسالت های مختلف است که بنا به وظائف سنگینی که بر عهده دارد نیازمند افراد و مسئولین با تعامل بالا دارد .
ایشان با اشاره به اسلامی شدن دانشگاهها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و از بین رفتن دیدگاهی که دانشگاه را یک تهدید معرفی می کرد ، گفت : دانشگاه موتور محرک نظام و یکی از ارکان مهم و اصلی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است و به همین دلیل باید به دانشگاه و رسالت های آن توجه ویژه داشته باشیم .
در این مراسم حجت الاسلام جلیلی نیز ضمن تقدیر از همه مسئولین و کادر علمی و اجرائی ، بسیج اساتید ، کارمندی و دانشجویی دانشگاه ، روزهای مسئولیت در دانشگاه پیام نور را به عنوان خاطراتی خوب و حرکت های انجام گرفته به همت همه عزیزان را حرکت هایی ماندگار و خوب توصیف کرد.
حجت الاسلام خلیلی نیز ضمن تشکر از اعتماد مسئولین نهاد رهبری دانشگاههای استان به ایشان جهت حضور در دانشگاه پیام نور ، گفت : امیدوارم بتوانیم با کمک همدیگر روزهای خوبی را در دانشگاه پیام نور در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی داشته باشیم .
در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام جلیلی تقدیر و تشکر بعمل آمده و حکم مسئولیت حجت الاسلام خلیلی توسط مسئول نهاد نمایندگی دانشگاههای استان به ایشان تحویل داده شد.