رییس شورای اسلامی شهر تبریز: از ایده های توسعه سبزه میدان حمایت می کنیم
رییس شورای اسلامی شهر تبریز: از ایده های توسعه سبزه میدان حمایت می کنیم
آرمان تبریز-رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: از ایده ها و طرح های مناسب در جهت تقویت زیرساخت ها و توسعه سبزه میدان، حمایت می کنیم.

آرمان تبریز-رییس شورای اسلامی شهر تبریزگفت: از ایده ها و طرح های مناسب در جهت تقویت زیرساخت ها و توسعه سبزه میدان، حمایت می کنیم.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛شهرام دبیری با حضور در سبزه میدان ضمن بازدید از اقدامات بهسازی این محل، اظهار کرد: حمایت از اجرای برنامه های مدون سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، یکی از بزرگترین موفقیت های شورا و شهرداری تبریز خواهد بود.

او ادامه داد: ضمن بررسی طرح در صحن شورا و حمایت از آن، تمام تلاش خود را جهت اجرای هرچه بهتر توسعه و بهسازی سبزه میدان خواهیم کرد تا مردم بتوانند از امکانات ایجاد شده استفاده کرده و با خیال آسوده محصولات کشاورزی سالم و بهداشتی از این مرکز تهیه کنند.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز به راه‌اندازی سیستم هوشمند “خرید از خانه به خانه” اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح یکی از عملکردهای مثبت سازمان بوده که امیدواریم با برنامه ریزی های صحیح در جهت رفع مسائل و مشکلات شهری و وظیفه خدمتگذاری، شاهد خدمات رسانی مطلوب از سوی شهرداری به همشهریان عزیز باشیم.