رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی: فعالیت های فرهنگی دانشگاه با لحاظ شرایط کرونا در حال انجام است
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی: فعالیت های فرهنگی دانشگاه با لحاظ شرایط کرونا در حال انجام است
خبرگزاری آریا-اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی در سال 99 با حضور همه اعضاء و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار و شرایط موجود جهت ادامه فعالیت های فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت .

خبرگزاری آریا-اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور آذربایجانشرقی در سال ۹۹ با حضور همه اعضاء و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار و شرایط موجود جهت ادامه فعالیت های فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت .
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن اعلام این خبر و تاکید بر اهمیت فعالیت های فرهنگی به ویژه با توجه به قرار گرفتن در ماه مهمانی خدا ، گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد برخی محدودیت ها جهت جلوگیری از افزایش این بیماری ، برنامه های فرهنگی دانشگاه در شکل و قالب جدید و متناسب با وضع موجود در حال انجام است .
رئیس استان با تبریک فرارسیدن ماه برکت و مهمانی خدا ، ماه رمضان ، گفت : یکی از نتایج مثبت شیوع این بیماری ایجاد همدلی و تلاش در بین همه مسئولین ، اعضای علمی ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه بود که نمود آن را در انجام کارهای جهادی مختلف توسط این عزیزان شاهد هستیم .
وی با اشاره به تاسیس صندوق خیریه همدلی دانشگاه پیام نور استان جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی و توزیع آن بین اقشار کم برخوردار و نیازمند شهر ، گفت : به کمک بسیج دانشجویی و کارمندی در زمینه تولید ماسک و دستکش یکبار مصرف و نیز ضدعفونی معابر عمومی شهر حرکت های بسیار خوبی در دانشگاه انجام شد و امیدواریم با جمع شدن کمک ها در صندوق خیریه ، روز ۱۵ رمضان که مصادف با ولادت حضرت امام حسن مجتبی ( ع ) و روز اکرام هست ، از نیازمندان واقعی دستگیری نماییم .
دکتر معصومی با اشاره به اینکه فعالیت های فرهنگی دانشگاه به هیچ وجه تعطیل نخواهد بود ، گفت : برنامه های متنوعی جهت برخورداری دانشجویان و کارکنان به صورت الکترونیکی تدوین شده است که در طی این ماه برکت و مهمانی خدا انجام خواهد شد.
حجت الاسلام دکتر جلیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان نیز ضمن تسلیت سالروز رحلت حضرت خدیجه (س) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه در ماه مهمانی خدا ، گفت : با یکدلی و تلاش مضاعف می توانیم تهدید کرونا را به فرصتی ماندگار تبدیل کنیم .
ایشان با اشاره به فیوضات ماه رمضان و لزوم بهره مندی از آن ، گفت : باید به مشکلات افراد مختلف جامعه از سوی مسئولین توجه شود و با همدلی بیش از پیش و کمک به نیازمندان از برکات ماه مبارک رمضان استفاده کنیم .
دکتر جلیلی با اشاره به اینکه یکی از برکات شیوع ویروس کرونا در دانشگاه ، تشکیل صندوق خیریه همدلی بود ، گفت : امیدواریم آثار و برکات این صندوق چه در این ایام و چه بعد از آن شامل نیازمندان واقعی شود و در این زمینه از زحمات بسیج دانشجویی ، کارکنان و اساتید کمال تشکر را داشته و انتظار حمایت همه جانبه مسئولین و کارکنان را از این صندوق داریم .
خانم غفارزاده مدیر امور فرهنگی و دانشجویی استان نیز ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه اعضای هیئت رئیسه از فعالیت های فرهنگی دانشگاه و تلاش برای پر بار نمودن آن در ایام شیوع ویروس کرونا ، گزارشی از فعالیت صندوق همدلی تا به امروز ارائه کرده و فعالیت های جهادی دانشگاه در این ایام و برنامه های تدوین شده در بستر الکترونیکی را تشریح کردند.
اعضای حاضر با بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه های مختلف فرهنگی و ارائه گزارشی از کارهای صورت گرفته در حوزه مربوطه ، از فعالیت های صورت گرفته قدردانی کرده و جهت پربار شدن و پیشبرد اهداف تبیین شده تاکید کردند.