وزارت نفت خود به اولین مدعی تخلفات تبدیل شده است/ برخی سالهاست در پی تسویه حساب شخصی با وزارت هستند
وزارت نفت خود به اولین مدعی تخلفات تبدیل شده است/ برخی سالهاست در پی تسویه حساب شخصی با وزارت هستند
آرمان تبریز-سرویس سیاسی ؛مرکز روابط عمومی وزارت نفت درخصوص انتشار خبری با عنوان "خادمی از اتفاقات دفتر وزیر نفت و حضور یک نهاد امنیتی به آنجا پرده برداشت" جوابیه ای صادر کرد.

آرمان تبریز-سرویس سیاسی ؛مرکز روابط عمومی وزارت نفت درخصوص انتشار خبری با عنوان “خادمی از اتفاقات دفتر وزیر نفت و حضور یک نهاد امنیتی به آنجا پرده برداشت” جوابیه ای صادر کرد.

به گزارش  مرکز روابط عمومی وزارت نفت درخصوص انتشار خبری با عنوان “خادمی از اتفاقات دفتر وزیر نفت و حضور یک نهاد امنیتی به آنجا پرده برداشت” جوابیه ای صادر کرد که به شرح ذیل است؛

در پاسخ به مطلب مندرج در تاریخ بیست و ششم اسفندماه ۹۷ با عنوان «خادمی از اتفاقات دفتر وزیر نفت و حضور یک نهاد امنیتی به آنجا پرده برداشت» جوابیه مرکز روابط عمومی وزارت نفت جهت درج در آن خبرگزاری ارسال می گردد.

جوابیه

در پی شانتاژ خبری اخیر از سوی برخی افراد و رسانه های شناخته شده مبنی بر دریافت مبالغی توسط پرسنل دفتر وزیر نفت از مراجعین و ایست قلبی یکی از مدیران به دلیل پی گیری نهادهای امنیتی، نکاتی جهت تنویر افکار عمومی اعلام می شود.

اصل این خبر از اساس کذب، بی اساس و یک داستان سرایی برخاسته از اوهام به قصد تشویش اذهان عمومی است و هیچ یک از کارکنان زحمتکش دفتر وزارتی از پیمانکاران و مراجعان مبلغی دریافت نکرده اند و برخلاف آنچه گفته اند هیچ یک هم سکته نکرده و به لطف خداوند در کمال صحت و سلامت مشغول انجام وظیفه هستند.

سوابق منابع انتشار چنین خبری از سوی کسانی که سالهاست در پی تسویه حساب های شخصی با وزارت نفت هستند به خوبی اهداف این جریان سازی ها را نشان می دهد و چه بسا که مدعیان و داستان سرایان، این قصه ها را سر هم می کنند تا افکار عمومی، روایت هایی را که از آنها بر سر زبان است، فراموش کنند.

این که عده ای برای منافع مادی و خوش خدمتی به سفارش دهندگان اصلی این داستان سرایی ها حاضر شوند تن به هر کاری بدهند و سودای یافتن دکمه ای را در سر بپرورانند تا برایش پالتویی دست و پا کنند، دیگر چندان جای چندان تعجب ندارد اما آنچه کمی عجیب به نظر می آید، جسارت این افراد است که به جای نهادهای امنیتی و نظارتی سخن می گویند و برای دیگران خط و نشان می کشند. همزمانی این ماجرا با به ثمر نشستن حاصل تلاش و همکاری فرزندان این آب و خاک در راه اندازی ۴ فاز پروژه ملی و عظیم پارس جنوبی که خبری امید بخش برای جامعه در شرایط سخت تحریم است هم نکته در خود تامل دیگر است. مزید اطلاع عمومی اعلام می کنیم که مکانیزم های نظارتی در صنعت نفت به طور مرتب بهبود یافته و این وزارتخانه خود به اولین مدعی تخلفات تبدیل شده است.

همچنین وزارت نفت ادعاهای مطرح شده در این باره را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

  • منبع خبر : خانه ملت