تولید بیش از ۴۴۳ هزار عدد ماسک و لباس ایزوله توسط مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی
تولید بیش از ۴۴۳ هزار عدد ماسک و لباس ایزوله توسط مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی
آرمان تبریز-اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با مشارکت 13 مرکزآموزش دولتی و 18 آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد (بخش خصوصی)، در راستای کمک به کاهش انتشار بیماری کرونا اقدام به دوخت ماسک و گان( لباس بیمارستانی) نموده اند.

آرمان تبریز-اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با مشارکت ۱۳ مرکزآموزش دولتی و ۱۸ آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد (بخش خصوصی)، در راستای کمک به کاهش انتشار بیماری کرونا اقدام به دوخت ماسک و گان( لباس بیمارستانی) نموده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، رضا اختیار وکالتی، سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی از تولید ۴۴۳ هزار و ۳۰۵ عدد ماسک و لباس ایزوله بیمارستانی توسط مراکز دولتی و بخش خصوصی اداره کل آموزش فنی و حرفه آذربایجان شرقی تا نیمه اول اردیبهشت سال ۹۹ خبر داد.

رضا اختیار وکالتی در ادامه افزود: در بخش دولتی، ۳۱۳ هزار و ۴۰۰ عدد ماسک و ۱۵ هزار و ۱۱۵ عدد گان که در مجموع ۱۲۷ هزار و ۹۴۵ عدد ماسک و گان توسط همکاران مراکز دولتی و در بخش خصوصی ۱۱۲ هزار و ۸۳۰ عدد ماسک و ۱ هزار و ۹۶۰ عدد گان جهت کمک به کاهش انتشار بیماری کووید ۱۹ تهیه و به مراکز درمانی ارسال شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: در این طرح مراکز آموزش فنی و حرفه ای عجب شیر، سراب، ۳ تبریز، آذرشهر، کلیبر، بناب، هشترود، اهر، میانه، هوراند، هریس، مرند، بستان آباد از بخش دولتی و آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد سپاس، تابان، مهدوی، سلاله، گل آراء، تباشیر، آنا، گوزللر، ستایش، معمر، سرور،دوستان، مفتخر، کاج، باشاران و هنرهای زیبا و … در تولید ماسک و لباس ایزوله مشارکت داشته اند.

وکالتی خاطر نشان ساخت: در این طرح خداپسندانه تعداد ۲۱۰ نفر از نیروی کار ماهر فعال در بخش دولتی و خصوصی همکاری نموده اند.