خاوران، تزریق بارقه‌ امید به آینده‌ای درخشان در تبریز
خاوران، تزریق بارقه‌ امید به آینده‌ای درخشان در تبریز

آرمان تبریز-شهردار منطقه ۹ تبریز به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه از پروژه های در دست اقدام این شهرداری بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه ها قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ بهرام نسیانی در این بازدید ضمن تاکید بر رعایت اصول فنی و کیفی عملیات اجرایی […]

آرمان تبریز-شهردار منطقه ۹ تبریز به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه از پروژه های در دست اقدام این شهرداری بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه ها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ بهرام نسیانی در این بازدید ضمن تاکید بر رعایت اصول فنی و کیفی عملیات اجرایی پروژه ها گفت: با تکمیل زیرساخت های و پروژه های عمرانی، خدماتی و فضای سبز در شهرک خاوران، شاهد تحول عظیمی در این شهرک و تاثیر مثبت آن در شهر تبریز خواهیم بود.

او افزود: هدف از این بازدید ها بررسی پیشرفت فیزیکی  پروژه ها، ارائه راهکارها و پیشنهادات لازم جهت تسریع در روند اجرایی و نظارت بر اجرای صحیح و اصولی پروژه ها می باشد.

نسیانی با اشاره به خیز بلند عمرانی این شهرداری در سال ۹۸ گفت: شعار ما در ابتدای سال ۹۸ خیز بلند عمرانی بود که خوشبختانه با بهره برداری از چندین پروژه عمرانی مهم و اساسی در سطح منطقه من جمله کمربند میانی، رمپ های ورودی و خروجی اتوبان پیامبر اعظم و کریدور شمال جنوب، منبع آب بتنی ۱۰۰۰ مترمکعبی، پارک های محله ای و …شاهد ایجاد زیرساخت های جدید در این حوزه هستیم که قطعا نقش مثبت آن در رونق ساخت و ساز و توسعه آفرینی در این شهرک غیر قابل انکار خواهد بود.

شهردار منطقه ۹ تبریز تصریح کرد: همچنان این شعار سرلوحه فعالیت های ما در سال ۹۹ نیز خواهد بود تا با همان جدیت و تلاش های بی وقفه همکاران شاهد اتمام پروژه های در دست اقدام و شروع پروژه های جدید در این منطقه از شهر تبریز باشیم.