امضای تفاهم‌نامه مابینشرکت توزیع نیروی برق و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری تبریز
امضای تفاهم‌نامه مابینشرکت توزیع نیروی برق و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری تبریز
آرمان تبریز-شرکت توزیع نیروی برق و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کلانشهر تبریز تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند.

آرمان تبریز-شرکت توزیع نیروی برق و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کلانشهر تبریز تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛این تفاهم‌نامه در راستای حفظ و صیانت از فضای سبز شهر تبریز و پیشبرد پروژه‌های برق تبریز با کمترین میزان خسارت به محیط زیست و مبلمان شهری منعقد می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در جلسه‌ای که به همین منظور برگزار شده بود با اشاره به اینکه حفظ فضای سبز یکی از اولویت‌های این شرکت در انجام پروژه‌هاست، تصریح کرد: برای جلوگیری از شاخه‌زنی درختان و آزادسازی محیط اطراف چراغ‌ها، بازوهای شش متری روشنایی معابر در این شرکت طراحی و ۳۰۰۰ مورد از این بازوها در خیابان‌های مشجر تبریز به طول تقریبی ۱۵۰ کیلومتر نصب شد.
عادل کاظمی افزود: برنامه امسال ما در برق تبریز، جایگزینی ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار با سیم‌های مسی در شبکه‌های فشار ضعیف است و این اقدام باعث پیشگیری از بروز اتصال در شبکه‌های فشار ضعیف ناشی از برخورد شاخه‌های درختان با شبکه خواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز نیز در ادامه گفت: در ارتباط با فضای سبز مسائلی بین این دو مجموعه وجود داشت که با انجام هماهنگی و همکاری بیشتر، موجبات بهبود وضعیت مبلمان شهری و فضای سبز در تبریز فراهم خواهد شد.
شهرام دبیری افزود: امیدواریم با انعقاد این تفاهم‌نامه مسائل موجود حل شود که نتیجه‌ی آن توسعه خدمات شهری در کنار حفظ فضای سبز خواهد بود.
قائم مقام شهرداری تبریز نیز در این جلسه با تاکید بر ایجاد تعامل بیشتر بین سازمان های خدمات رسان و شهرداری تبریز، افزود: مجموع خدمات ما در کنار هم می تواند آسایش و نیاز مردم را بر طرف کند.
رسول موسایی با اشاره به اینکه می بایست پیش بینی های لازم برای محل پست های برق زمینی در مجتمع های مسکونی و تجاری انجام گیرد، افزود: هم اکنون این موارد از طرف سازندگان و مالکان مورد توجه قرار نمی گیرد و همین امر موجب می شود که پست های برق به صورت هوایی ایجاد شود و این موضوع با بهبود وضعیت مبلمان شهری منافات دارد.
ضمنا در این نشست، تفاهم‌نامه جامع همکاری ما بین شهرداری کلانشهر تبریز و شرکت توزیع نیروی برق تبریز توسط طرفین امضاء شد و امید است با انعقاد این تفاهم‌نامه‌ی جامع، فعالیت‌ها و خدمت‌رسانی به مردم عزیز و شریف تبریز تسهیل شود و رضایتمندی مردم عزیز را بهبود دهد.