گاز استان آذربایجان شرقی موفق به کسب تقدیرنامه ۵ ستاره تعهد به تعالی سازمانی شد
گاز استان آذربایجان شرقی موفق به کسب تقدیرنامه ۵ ستاره تعهد به تعالی سازمانی شد
آرمان تبریز-بر اساس نتایج سوّمین دوره ارزیابی سرآمدی مجموعه شرکت ملّی گاز ایران، شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با تعهد به تعالی سازمانی و تحقق اهداف سرآمدی در شرکت، موفق به کسب تقدیرنامه 5 ستاره تعهد به تعالی در سطح شرکت ملّی گاز ایران شد.

آرمان تبریز-بر اساس نتایج سوّمین دوره ارزیابی سرآمدی مجموعه شرکت ملّی گاز ایران، شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با تعهد به تعالی سازمانی و تحقق اهداف سرآمدی در شرکت، موفق به کسب تقدیرنامه ۵ ستاره تعهد به تعالی در سطح شرکت ملّی گاز ایران شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛، مدیرعامل این شرکت با اشاره به اوّلین ثمره های تلاش کارکنان شرکت همزمان با آغاز سال جدید گفت: خوشبختانه تحقق اهداف و نتایج اثربخشی فعالیّت ها بر اساس ارزیابی های کشوری و کسب این عنوان مهم، نوید از آغاز سالی توأم با موفقیّت و تعهد و تلاش هر چه بیشتر در بهبود خدمات رسانی صادقانه به مردم شریف استان خواهد بود.
سیّدرضا رهنمای توحیدی با اعلام اینکه در سایه تعامل و همکاری گروهی، “گواهینامه ۵ ستاره تعهد به تعالی سازمانی” را کسب کرده ایم، افزود: واحدهای سازمانی با همکاری و هماهنگی تنگاتنگ و خلاقیّت و نوآوری های ویژه، ارتباط دو سویه بین سازمان و ذینفعان را بهبود بخشیده و در راستای کسب رضایت بیشتر آنان قدم برداشته اند.