​سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:  هرگونه فعالیت اتوبوس ها منوط به تصمیم ستاد مقابله با کرونا است
​سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:  هرگونه فعالیت اتوبوس ها منوط به تصمیم ستاد مقابله با کرونا است
​ آرمان تبریز- سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: هرگونه فعالیت اتوبوسها و از سرگیری فعالیت ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی منوط به تصمیم ستاد مقابله با کرونا است.

آرمان تبریز- سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: هرگونه فعالیت اتوبوسها و از سرگیری فعالیت ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی منوط به تصمیم ستاد مقابله با کرونا است.

به گزارش خبرنگار ما؛ ، ایمان غنی زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: هرگونه فعالیت ناوگان حمل و نقل شهری از جمله شرکت واحد منوط به تصمیم و ابلاغ ستاد محترم مقابله با کرونا است.

او ادامه داد: فعالیت ناوگان اتوبوسرانی پس از مصوبه ستاد محترم مقابله با کرونا و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های مرتبط بهداشتی و بصورت یک سوم ناوگان و یا یک سوم ساعت کاری در روز شروع خواهد شد.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد: مهمترین شرط فعالیت اتوبوسها، همکاری تمامی شهروندان عزیز و رعایت بهداشت فردی توسط مسافران محترم، استفاده از دستکش و ماسک بصورت اجباری در داخل اتوبوسها، رعایت فاصله اجتماعی در ایستگاهها و داخل اتوبوس و نیز سرویس دهی با کمترین ظرفیت صندلی و در کل رعایت پروتکل ابلاغی وزارت محترم بهداشت خواهد بود.

او افزود: برای شرکت واحد سلامتی تک تک شهروندان در اولویت بوده و با توجه به شرایط فعلی “در خانه ماندن” را پیشنهاد می کنیم.