تولید ضدعفونی کننده دست در شرکت کولاک شرق تبریز
تولید ضدعفونی کننده دست در شرکت کولاک شرق تبریز
آرمان تبریز-مهندس باقري گفت : با تاکید مهندس زنوزی در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خط تولید ضدعفونی کننده دست در شرکت کولاک شرق تبریز با نام تجاری پاک سو راه اندازی شد.

آرمان تبریز-مهندس باقری گفت : با تاکید مهندس زنوزی در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی خط تولید ضدعفونی کننده دست در شرکت کولاک شرق تبریز با نام تجاری پاک سو راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،مهندس امیر باقری مدیرعامل شرکت کولاک شرق تبریزبا اعلام این خبر افزود: با توجه به شیوع گسترده بیماری ویروس کرونا ونیاز مبرم مردم به محلول های ضد عفونی کننده بویژه دست و پوست ، با پیشنهاد مهندس صادقیان طرح تولید مواد ضد عفونی با تغییر در یکی از خطوط تولید در شرکت کولاک شرق مورد موافقت مالک محترم گروه صنعتی دریک قرار گرفته و خط تولید محلول ضد عفونی کننده دست و پوست در شرکت کولاک شرق تبریز راه اندازی شد.

مهندس باقری تصریح کرد:ظرفیت خط تولید این محصول روزانه با ۱۵ هزار لیتر آغاز شده که در کمتر از یک ماه به ۴۰ هزار لیتر قابل افزایش است .

وی افزود: با توجه به نیاز استان توزیع و پخش این ماده ضدعفونی کننده با نظارت سازمان غذا و دارو آذربایجان شرقی انجام خواهد گرفت.

مهندس باقری مدیرعامل شرکت کولاک شرق از مساعدت های سازمان غذا و دارو، سازمان همیاری شهرداری ها و سازمان صنعت و معدن استان در خصوص راه اندازی این خط تولید قدردانی کرد.