اساس امنیت اقتصادی کشور مرهون مجاهدت نیروهای مسلح است
اساس امنیت اقتصادی کشور مرهون مجاهدت نیروهای مسلح است
آرمان تبریز-ئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به امیر سرتیپ دوم ستاد میرزایی فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر 21 حمزه سیدالشهداء(ع) آذربایجان تبریک گفت  .

آرمان تبریز-ئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به امیر سرتیپ دوم ستاد میرزایی فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهداء(ع) آذربایجان تبریک گفت  .

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛  مهندس اکبر فتحی در این پیام آورده است:

۲۹ فروردین ماه، تداعی گر حریت و آزادمردی فرزندان ارتشی امت غیور ایران اسلامی و یادآور ذکاوت و نیز عنایت ویژه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به مجاهدان دلیر و همیشه سرافرازی است که زیر پرچم ولایت در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه‌ای نیاسودند و برای اهتزاز گوهر ایمان، عزت  و شرافت بر تارک زخم دیده این مرز و بوم، جان در کف اخلاص نهادند.

بر کسی پوشیده نیست که اگر امروز قدرت های بزرگ و مزدورانشان در منطقه نمی توانند چشم طمع و نگاه خیانت آمیز به خاک جمهوری اسلامی ایران و منافع آن داشته باشند به دلیل وجود ارتش قدرتمند، سپاه قوی و بسیج مردمی است که در سایه صلابت رهبری ظل توجهات حضرت ولی عصر عج به حفاظت از دستاوردها و آرمان های مردم ایران می پردازد.

بی‌شک “جهش تولید” که با رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری در راس برنامه‌ها و سرلوحه کارها قرار گرفته، مستلزم امنیت اقتصادی است و اساس امنیت اقتصادی مرهون مجاهدت نیروهای مسلح است که شهامت و جسارت تعدّی و تجاوز به کشور را  از دشمنان گرفته‌اند و محیطی پایدار و با ثبات برای فعالیت و جهاد اقتصادی فراهم آورده‌اند. اگر چه عواملی چون ثبات قوانین و مقررات، استفاده از ابزارهای نظارتی و عملکرد دستگاه‌های قضایی در ایجاد امنیت اقتصادی نقش مهمی ایفا می‌کنند، اما در این میان امنیت مرزها و ثبات سیاسی از اهمیتی حیاتی و اساسی برخوردار است.

ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی و پاسداشت رشادت‌های بزرگ‌مردان ارتش به ویژه قرارگاه تاکتیکی لشکرسرافراز ۲۱ حمزه سیدالشهدا (ع )آذربایجان؛ این روز را به آحاد  ارتشیان نظام اسلامی ایران تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه الطاف الهی با ریشه کنی بیماری منحوس کرونا،  شاهد توفیق بیش از پیش شما عزیزان در حفظ دستاوردهای نظام و دفاع از کیان اسلامی باشیم.