مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ارس خبر داد: ارائه تسهیلات ۴ درصدی به شرکت های فناور برای تولید اقلام مقابله با کرونا
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ارس خبر داد: ارائه تسهیلات ۴ درصدی به شرکت های فناور برای تولید اقلام مقابله با کرونا
آرمان تبریز-مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ارس از ارائه تسهیلات 4 درصد به شرکت های فناور  و دانش بنیان در زمینه تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی مقابله با کرونا خبر داد.                 

آرمان تبریز-مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ارس از ارائه تسهیلات ۴ درصد به شرکت های فناور  و دانش بنیان در زمینه تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی مقابله با کرونا خبر داد.

 به گزارش خبرنگار ما در تبریز، پریسا بهلولی با اعلام این خبرگفت: مرکز رشد واحدهای فناور ارس و صندوق پژوهش و فناوری ارس در خصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان  و فناور برای تولید اقلام و محصولات مقابله با ویروس کرونا گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، این صندوق در خصوص حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان و فناور اعلام آمادگی کرده بود که به ۴ شرکت واجد شرایط تسهیلاتی با کارمزد ۴ و ۱۱ درصد تخصیص یافته است.

بهلولی گفت: در همین راستا از محل مرکز رشد واحدهای فناور،  به سه شرکت در زمینه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح، تسهیلات ۲۰۰ الی ۵۰۰ ملیوین ریالی با نرخ کارمزد ۴ درصد و به یک شرکت در زمینه تولید ماسک ۵۰۰ میلیون ریال وام ۱۱ درصد از محل صندوق پژوهش و فناوری ارس پرداخته شده است.

وی در ادامه افزود: برای سه شرکت مذکور علاوه بر ارائه تسهیلات، ۵۰ درصد تخفیف استفاده از سالن های تولید سازمان منطقه آزاد ارس نیز در نظر گرفته شده است.