مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی خبر داد: تولید بیش از ۳۳ هزار عدد ماسک و لباس ایزوله توسط مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی خبر داد: تولید بیش از ۳۳ هزار عدد ماسک و لباس ایزوله توسط مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی خبر داد: تولید بیش از ۳۳ هزار عدد ماسک و لباس ایزوله توسط مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی خبرگزاری آریا-داره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با مشارکت مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی، در راستای کمک به کاهش انتشار بیماری کووید ۱۹ […]

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی خبر داد:
تولید بیش از ۳۳ هزار عدد ماسک و لباس ایزوله توسط مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی
خبرگزاری آریا-داره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با مشارکت مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی، در راستای کمک به کاهش انتشار بیماری کووید ۱۹ در استان چرخ کارگاههای تولیدی مهارت استان را با هدف کمک به کاهش انتشار بیماری کرونا به حرکت درآورد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با مشارکت مراکز آموزش دولتی و بخش خصوصی، در راستای کمک به کاهش انتشار بیماری کووید ۱۹ در استان چرخ کارگاههای تولیدی مهارت استان را با هدف کمک به کاهش انتشار بیماری کرونا به حرکت درآورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، یعقوب نماینده از تولید ۳۳۳ هزار و ۸۱۸ عدد ماسک و لباس ایزوله بیمارستانی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه آذربایجان شرقی تا نیمه اول سال جاری خبر داد.
نماینده ضمن اشاره به وضعیت کنونی شیوع ویروس کرونا افزود: با توجه به انتشار این ویروس و ضررورت همکاری آحاد جامعه تا مهار این ویروس منحوس، خانواده مهارت استان در دو بخش دولتی و خصوصی در اقدامی جهادی نسبت به اجرای این طرح گام های موثری برداشته است.
وی در ادامه اظهار داشت: در این طرح مراکز آموزش فنی و حرفه ای به ترتیب؛ مرند ۱۳۵ هزار، شبستر ۳۳ هزار و ۶۰۰، میانه ۳۲ هزار، بستان آباد ۲۸ هزار اسکو۱۶ هزار، اهر ۲۴ هزار و ۸۱۸، مرکز۳ تبریز ۲۳ هزار و ۷۰۰، کلیبر۱۴ هزار، هریس ۹ هزار و ۲۰۰، بناب ۲ هزار ۵۰۰ و مرکز آموزش فنی و حرفه ای آذرشهر نیز به تعداد ۱۵ هزار عدد در تولید ماسک و لباس ایزوله مشارکت داشته اند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی همچنین از اختصاص کمک های نقدی این اداره کل به ارزش ۸۰ میلیون ریال توسط بخش دولتی و خصوصی در این راستا در استان خبر داد.
نماینده خاطر نشان کرد: در این طرح خداپسندانه تعداد ۸۱ نفر از نیروی کار ماهر فعال در بخش دولتی و خصوصی  همکاری نموده اند.