شهردار تبریز مطرح کرد:گلکاری سطح شهر در راستای تقویت روحیه شهروندان صورت گرفته است
شهردار تبریز مطرح کرد:گلکاری سطح شهر در راستای تقویت روحیه شهروندان صورت گرفته است
خبرگزاری آریا- شهردار تبریز گفت: گلکاری در سطح شهر، بوستان‌ها و پارک‌ها، در راستای تقویت روحیه شهروندان و کاهش فشار و استرس حاصل از بیماری کرونا است.

خبرگزاری آریا-
شهردار تبریز گفت: گلکاری در سطح شهر، بوستان‌ها و پارک‌ها، در راستای تقویت روحیه شهروندان و کاهش فشار و استرس حاصل از بیماری کرونا است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، ایرج شهین باهر در گفتگو با خبرنگاران با اعلام مطلب فوق افزود: اسفند سال ۹۸ ما اعلام کردیم که به هیچ عنوان مهمان قبول نمی‌کنیم و مسافرپذیری پارک‌ها را نیز محدود کردیم، ولی به خاطر تقویت روحیه شهروندان گلکاری در سطح شهر، پارک‌ها و بوستان‌ها انجام شد.

او ادامه داد: به خاطر حضور مردم در خانه و در جهت کاهش فشار و استرس حاصل از شیوع بیماری کرونا، سعی کردیم با حجم وسیعی از گلکاری، شادابی و نشاط را به شهر بیاوریم.

ایرج شهین باهر خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری در طول سال گذشته، ۸۰ درصد گل و گیاه مصرفی در شهر را تولید کرده است و به علاوه گل‌هایی نیز از سایر نقاط کشور خریده بودیم، که اگر کاشته نمی‌شدند، پژمرده شده و از بین می‌رفتند و برای پیشگیری از این کار، تصمیم به کاشت گرفتیم.

او یادآور شد: بالاخره بخشی از مردم مجبور به تردد در سطح شهر هستند و وظیفه ما است که شهر را همیشه سرزنده نگه داریم و روحیه نشاط را در بین شهروندان حفظ کنیم.