جلسه ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی تبریز
جلسه ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی تبریز
آرمان تبریز-جلسه ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر صومی رئیس دانشگاه ، معاونین و اعضای ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا دانشگاه عصر روز 19 فروردین در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد .
آرمان تبریز-جلسه ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر صومی رئیس دانشگاه ، معاونین و اعضای ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا دانشگاه عصر روز ۱۹ فروردین در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد .
به گزارش خبرنگار ما در تبریز دکتر نعمتی ، معاون غذا و دارو دانشگاه ضمن اعلام گزارش از تهیه و توزیع ماسک های  سه لایه و n95  مورد نیاز مراکز درمانی و بهداشتی استان، به موانع موجود در فرایند تهیه و توزیع ماسک تاکید کرد و گفت : معاونت غذا و دارو دانشگاه بیست مجوز به شرکت های تولید کننده ماسک اعطا نموده است که سپاه عاشورا و سازمان صمت نیز همکاری می نمایند.
دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و رئیس ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نظارت و پیگیری دانشگاه علوم پزشکی بر تولید ماسک در شرکت ها و یا توسط خیرین و کانون های بسیجی از لحظه تولید تا استریل و پخش در مراکز درمانی و بهداشتی تاکید نمود.
ریاست دانشگاه به اطلاع رسانی دقیق و وسیع دانشگاه در مورد بیماری کرونا تاکید و گفت : تمام اقداماتی که مردم برای مصون ماندن از این بیماری باید انجام دهند و همچنین پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا جهت استفاده عموم در سایت دانشگاه بارگذاری گردد .
در این جلسه دکتر دینوری رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) گزارش از نحوه ارائه خدمات به بیماران کرونایی در  مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) ارائه نمود و ریاست دانشگاه راهکارهای لازم را تبیین کرد. در این جلسه همچنین دکتر تقی زادیه فوق تخصص ریه و معاون آموزشی دانشگاه توضیحاتی از فرایند درمان بیماران کرونایی بیان نمود و دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه اجرای پروتکل های بهداشتی را بهترین راه کنترل بیماری کرونا بیان کرد.